Të gjetura:

...
cant e ngatruar ne rinas

Pershendetje! Ne autobusin nga Rinasi vjehrri im ka ngaterruar canten pa dashje ka marre canten e dikujt tjeter.nese e shef personi qe e ka te me kontaktoje. Tel: 0684733147

Marjana zenunllari
+355684733147

21 Nëntor 2023 - 17:44:32

...
Portofol i gjetur BOSS " FATOS HAJDARI "

Kam gjetue nje portofol ne unazen e madhe, nga Astiri tek pallati me shigjeta. Portofoli eshte i markes Boss dhe brenda ka vetem 2 karta banke edhe disa lek te holla. Kartat jane ne emer te Fatos Hajdari. Nese e shikon kete postim te lutem me kontakto ne numrin e cel. Tel: 00355684033494

Anxhelo
+355684033494

21 Nëntor 2023 - 17:43:27

...
Portofol + celsa te gjetura

Pershendetje kam gjetur ni portofol tek rrethrrotullimi selites kart identiteti plus patet edhe ca letra karta te tjera Edhe disa celsa ngjitur me portofolin Personit qe i kan humbur tme kontaktoj qe tja kthej Tel: 0698767573

Kevi
+355698767573

21 Nëntor 2023 - 17:41:41

...
Celsa audi te gjetura

Pershendetje. Kam gjetur dje ne Tirane ne trotuarin perpara farmacise 5, pa zbritur ne Pazarin e Ri, celsa makine Audi A6 besoj. Kush te jete i interesuar te telefonoje ne 069 270 6699 Tel: 00355692706699

Rei
+355692706699

21 Nëntor 2023 - 17:40:04

...
Telefon i gjetur

Pershendetje kam gjet nje telefon dua tja kthej personit qe i ka humbur Tel: 0689210902

Neti
+355689210902

21 Nëntor 2023 - 17:38:08

...
Gjeta një Portofol të zi me lekë dhe karta

Përshendetje jam një vajzë që jetoj në Bathore dhe kur dola nga supermarketi që quhet “Kompleksi Belba” gjeta një portofol , ka ca lekë brenda , ka karta , leje drejtimi E gjeta rreth ores 16:05 pm. Emri Ermira Deda Tel: 0682246043

Argida Sefa
+355682246043

21 Nëntor 2023 - 17:21:42

...
Portofol i humbur

karte

Sazan Katermaja
+355685555475

21 Nëntor 2023 - 16:59:31

...
Abone e harruar ne 1 furre buke

Eshte harruar 1 abone ne furre buke 'Hodo' Kamez, nese e sheh vajza mund te paraqitet ta marre.

Ervisa hodo Ervisa hodo
+355685407534

7 Nëntor 2023 - 16:22:11

...
Qen labrador

Nje qenush labrador ka vrar pak kemben eshte gjetur ne qender te mulliri,tani eshte te lulishtja prane stacionit te porcelanit

Krenar
+355695728203

7 Nëntor 2023 - 16:20:12

...
Celes shtepie

Pershendetje JOQ. Kam gjetur nje celes tek bar Biond Vlore ne zonen e Kalit te Trojes. Kerkoj te me kontaktoj i zoti per tja rikthyer. Faleminderit!

Vaso
+355682153410

7 Nëntor 2023 - 16:18:01

...
Kam gjetur nje iphone 11

Kam gjetur nje telefon iphone 11 ne qender te tiranes diten e djel rreth ores 5 .telefoni esht fikur per bateri dhe nuk mund ta hap sepse esht me pin per te kontaktuar me personin qe e ka .ju lutem bejeni publike.

Perikli
+355692676706

7 Nëntor 2023 - 16:15:57

...
Qen i humbur

Kemi gjetur nje qen shtepie prane Tregut Elektrik te ri,te karburant Start. Momentalisht qenin po e mbajme ne. Nese e njihni,ju lutem me kontaktoni. 0697686732

Klejti
+355697686732

7 Nëntor 2023 - 16:13:50

...
Gjetur ne astir

Eshte gjetur ne astir rruga idriz guri

Ermal
+355694617171

7 Nëntor 2023 - 16:11:46

...
celes

e kam gjet te rrethrrotullimi Selami Musai

Arbana Bucpapaj
+355686166323

7 Nëntor 2023 - 16:10:05

...
Celes makine eshte gjet prane Petronini Tek tirana e re

Celes makine eshte gjet prane Petronini Tek tirana e re

Alma
+355688041401

7 Nëntor 2023 - 16:08:24

...
Portofol

Kam gjetur një portofol i cili ka brenda ID dhe 5000Lekë.

Xheni Thomallari
+355694489191

7 Nëntor 2023 - 16:04:31

...
Besa

Kam gjetur nje abone studenti afer kafe roma

Besa
+355688533245

7 Nëntor 2023 - 16:02:16

...
Mace e gjetur

Eshte gjetur macja ne shkoze te kamberi Personi qe e ka te me kontaktoj

Rooo
+355693868803

7 Nëntor 2023 - 15:59:52