Të humbura:

...
Portofol i humbur

Mbreme rreth ores 22:00 me ka humbur portofoli tek zona e medresese afer Piceri Tirona.Kush e gjen ju lutem te ma ktheni ne kembim te nje shperblimi. Kontaktoni ne numrin 0676874754

Igli Pire
+355676874754

22 Maj 2024 - 08:07:39

...
Celes makine renault scenic

Ne zonen e laprakes pothuajse perballe me kupolen rreth ores 4 me ka humbur nje celes makine renault scenic. Ju lutem kush e ka gjetur te me kontaktoje... ofroj dhe nje shperblim... 0688294517

Erlind
+355688294517

21 Maj 2024 - 22:42:01

...
portofol i humbur

ka humbur ky portofol, ju lutem nese eshte e mundur te kthehet sepse ka disa dokumente qe perdoren pothuajse perdit, per leket nuk eshte problem

xhorxhina goxho
+355696168309

21 Maj 2024 - 22:38:36

...
Biçiklete e vjedhur

Te shtunen mbasdite me kane vjedhur biçikleten tek zona e liqenit artificial.Kush ka ndonje informacion ose e ka pare diku ju lutem me kontaktoni. Kush e gjen ka shperblim.

Marjo
+355685836416

20 Maj 2024 - 16:51:23

...
Ka humbur!!!

Qeni i dashur i familjes sonë është larguar sot nga shtëpia rreth ores 11:00 ne qytetin e Patosit.Ai është shumë miqësor dhe i dashur ,quhet Skai.Ka nje vlere shpirterore te madhe per familjen tone. Ju lutem nëse e keni parë ose dëgjuar diçka, na kontaktoni menjëherë në numrin 0696887555. Per personat qe e gjejne japim dhe shperblim. Faleminderit për ndihmën tuaj!

Donaldo
+35569688755

20 Maj 2024 - 16:23:19

...
Cels Makine Benz

Ne oren 21:00 kam qene te rruge e durresit ne drejtim te sheshit Skenderbej deri te liqeni ne qofte se e ka gjetur dikush kane qene 2 celsa njeri ishte celsi i thjeshte makine kurse tjetri ishte pulti i makines.

Skerdi
+355684184547

19 Maj 2024 - 23:45:37

...
Cante

Ka humbur nje cant guess ngjyre kafe sot ne ali dem date 19.05.2024 rreth ores 19: 45 prane raifassen bank ju lutem na intereson dokumentacioni kundrejt njw pagese kush e ka gjetur

Daniela topuzi
+355693939180

19 Maj 2024 - 20:49:20

...
Portofol

Me ka ren nga xhepi portofoli ne autostraden nga rrethi i rrogozhines deri tek porti i durrsit. Me ka ren nga xhepi pasi isha me motorr. Ne portofol kam pasur 800 mij lek dhe kart id patent kart banke. Nese esht e mundur gjendja ju lutem me kontaktoni. Portofoli lente jet me lek pa lek si te jet.

Mario Mato
+355674925266

18 Maj 2024 - 18:08:50

...
Celsa makine shpije pune

Me kan humbur disa celsa Shpije makine pune jan grup me kan humbur ne astir perballes viles L por jo ne rrug kryesore mbrapa neles me ca rrug lagjje andej kan nje mbajtese me foton time kush i gjen ju lutem tme kontaktoj

Fernando
+355688636628

18 Maj 2024 - 17:19:41

...
Patente

Patente e gjetur

Romina
+355697265444

17 Maj 2024 - 18:46:36

...
Kllef celulari me karta i humbur

Pershendetje! Me ka humbur nje kellef portofoli me magnet me karta ne aksin e rruges milot-fushekruje afer karburant Eri. Kllefi ishte mbi makine prandaj mund te ndodhet ne dy anet e rruges. Nese e gjeni me kontaktoni ne whatsapp ne numrin: +4792527780

Gentjan Ramaj
+355692239098

17 Maj 2024 - 16:28:05

...
IPhone 13 pro max i humbur

Me ka humbur sot ne mengjes iPhone 13 pro max ne zonen e komunes se parisit. Kush e dorezon do te ket shperblim. Foto wallpaper eshte kjo attached

Enxhi shehaj
+355699554855

16 Maj 2024 - 19:46:10

...
Ore enzo attino

Humbur sot ne mengjes tek shkolla Hoxha Tasim ,rreth ores 8:10 ne momentin qe po lija femijen Kush mundet ta gjej do e shperblej esht nje dhurate e femijve te mij

Diana
+355684026659

16 Maj 2024 - 13:00:24

...
Portofol

Me ka humb nje portofol ne rrugen besim alla ne yzberisht Me date 8 rreth ores 10 te mengjesit

Xhoni
+355676314072

15 Maj 2024 - 21:46:56

...
Kufje te humbura ne Cineplex TEG

Me kane humbur nje pale kufje te tipit Airpods3 ne cineplexx ne tirane me date 13 maj. I bej thirrje atij qe i ka marre ti kthej pasi i shoh location dhe kur i perdor. Atij i vjen nje mesazh sa her qe perdor kufjet me numrin tim te telefonit dhe emailin dhe nuk e ka marre mundimin te kontaktoj.

Mateo
+355674009750

15 Maj 2024 - 21:29:45

...
Ka humbur portofoli

me ka humb portofoli perball Evolve gym , rruga muzaket , Don bosko.kam dokumenta shum te rendsishme brenda gjithashtu dhe lek

Jasin Darsi
+355692617694

15 Maj 2024 - 18:53:05

...
Celes makine (benz)

Zona e liqenit

Flogert
+355677399675

15 Maj 2024 - 18:40:59

...
Telefon 14 Pro Max i humbur.

Doja te beja nje denoncim ne lidhje me nje telefon te vjedhur sot ne dat 13/05/24 ne zonen e shkozetit( Durres) me sakt ne lagjen 14 ne oren 16:00, telefoni esht i tipit 14 pro max, ne qoft se ka mundsi personi te telefonoj direkt te ky numer [0686039903] dhe kundrejt nje shperblimi normalisht sepse permban shum gjera te rendsishme per mua.

Erand
+355686039903

13 Maj 2024 - 23:11:22

...
Eshte mar gabimisht Çante e zeze ne Avion

Pershendetje, mbrem ne linjen e avionit Wizz Air nga Malpensa ne Tirane te ores 11:20 gabimisht dikush me ka mar çanten time te zeze duke len te veten Adidas(ne te cilen gjendeshin sandale te bardha dhe rroba trupi bashke me disa qese). Ju lutem ta ktheni pasi une e deklarova te humbur por ne rast se nuk kthehet me kerkuan te vijoj me proçedurat me policine e Aeroportit. Mirepo jemi njerez dhe nuk dua ti bej dem sepse ka qen dicka rastesore dhe nese bej denoncim personi gjendet dhe ndiqet penalisht nese nuk ben dorezimin vet ne aeroport.

Donatela
+355682070045

13 Maj 2024 - 19:29:13

...
Portofol meshkujsh

Ne oren 7.10 te mengjezit ka ren porofolo ka qen siper makines i harruar ne at moment makina ka qen e parkuar tek vila l perball family market ju lutem kush e gjen te na njoftoj pasi brenda ka dok te rendesishme

Denada
+355692362345

13 Maj 2024 - 14:17:21