Të humbura:

...
Tablet me tastier gri instrumeti topografik

Pershendetje jam nje topograf qe punoj ne nje studio ne tirane , sot reth ores 1 pran rruges industriale dytesore ne Tirane me ka humbur nje tablet me tastier gri i inatrumetit qe perdor per matjet topografike. Ju lutem nese esht e mundur qe dikush e ka gjet te me shkruaje ofroj dhe shperblim . Esht shume i rendesishem per faktin se kam shume pune te ruajtura ne ne te. Pa licensat perkatese nga asig dhe distributori zyrtar i instrumetit nuk i hyn askujt ne pune. Ju lutem nqse dikush e gjen te me montaktoje

Alban
+355694759495

21 Qershor 2024 - 22:08:03

...
Macok i humbur

Emri Grei,gjinia mashkull. Ka humbur ne daten 14/06/2024 rreth ores 23.00 ne zonen e Astirit ,tek lokali Ikon ose tek pjesa e brendshme e kompleksit tek lokali Melodi. Macoku ka nevoje per perkujdesje mjekesore ju lutem kush e shef ose e e ka gjetur te kontaktoj tek numri tel 0685839179 & WhatsApp. Ofrohet shperblim Faleminderit.

Andi
+355685839179

21 Qershor 2024 - 13:25:14

...
Iphone 11

Ka humbur nje iphone 11 lejla me kasen e zeze afer qendres mes toptanit dhe stacionit te kamzes. Ka shperblim kushdo qe e kthen.

Sebastian
+355693940114

19 Qershor 2024 - 23:06:58

...
Portofol i humbur

Pershendetje sot rreth ores 10:35-10:45 , kam humbur kete portofol ne institut . Fiks perball nje pastrimi kimik Doka .. Do i isha shume mirenjohese te ma kthenin me shume per kartat sesa per leket.

Arjola Lika
+355699206836

19 Qershor 2024 - 21:16:26

...
Portofol

Pershendetje kam humbur portofolin me gjith patente në dortmund gjermani diten e ndeshjes shqiperi itali nëse dikush e ka gjetur i lutem te ma kthej vetem patenten.me tenjejtin emer me shkruani në msn ose instagram

Alfred
+33604142339

19 Qershor 2024 - 20:51:34

...
Humbje iphone 11 lejla

Eshte humbur nje iphonte 11 lejla me case te zeze rreth ores 22:00-23:00 mbrapa pallatit te kultures te stolat e autobusave te kamzes ne qender Nese gjendet te raportohet tek ky numer:0693442556

Erga
+355693442556

19 Qershor 2024 - 14:52:37

...
Humbje Portofoli

Ne daten 8 qershor prane nje lokali te liqeni artificial, ka humbur nje portofol me dokumenta identifikimi me emrin A.Ismailaj, patente, karta banke dhe nje shume prej 20.000 leke te reja. Ju lutem personat qe e kane gjetur te na e kthejne duke mbajtur pjesen e parave ne portofol dhe nje shperblimi prej 500€ ne rast te lthimit te portofolit me dokumenta.

Kreshnik
+355696300590

18 Qershor 2024 - 18:43:39

...
Dokumenta te humbura

Pershendetje, kemi gjetur ne toke keto dokumenta te Lumi i Shales (Koman) Kush mendon se e njeh, ju lutem te na kontaktoje. Faleminderit!

deniss
+355684668888

18 Qershor 2024 - 14:15:21

...
Macok i humbur

humbur tek qyteti studenti

Juliana Zguro
+355675614696

18 Qershor 2024 - 11:38:16

...
Urgjente !!! Humbje ne qytetin e vlores

Pershendetje sot ne qytetin e vlores paradite pjesen e lungomares ka humbur qeni Xhokeri , Ju lutem kush e ka par te kontaktoj 0693562124 Ofrohet edhe shperblim

Alda
+355689498923

17 Qershor 2024 - 18:01:30

...
Mace e humbur Bilisht

Eshte humbur kjo mace ne Bilisht Shperblim 300 euro per kedo qe e gjen Macja ka 5 dite qe eshte larguar nga shtepia dhe familja qe ka ne pronesi macen jane shume te lidhur me te. Kushdo qe e gjen apo e ka pare te kontaktoje ne numrin me poshte ose ne email. Faleminderit!

abelprengaj@gmail.com
+355682363664

15 Qershor 2024 - 16:56:05

...
Canta e humbur

Ka humbur nje cante ne zonen e Astirit ose Selites rreth ores 8ose9 te darkes dt14 canta ka qen pakashum si ne foto ju lutem kush e gjen te kontaktoj pasi kishte disa dokumente te rendesishme brenda.

Andi
+355696447858

15 Qershor 2024 - 00:23:35

...
Qen i bardhe

Gjetur ne kamez tek rruga OSBE OSE I HUMBUR OSE I BRAKTISUR 0684115742

Julian
+355684115742

13 Qershor 2024 - 16:42:41

...
Qen

Përshëdetje , qeni humbur në kamez Rruga OSBE ! Ose mund të jetë dhe i braktisur . Uroj të dale dikush ta marë

Julian
+355684115742

13 Qershor 2024 - 16:40:06

...
Portofil i humbur rruga portit durres

Doja te beja nje njoftim per nje portofol t humbur n durres rreth ores 6 e gjys - 7. Isha e ulur tek stolat e rruges t portit. Portofoli brenda permban sende personale dhe dokumenta t huaja. Me nevojiten vetem dokumentat 🙏

Dea Kaziaj
+355697279120

12 Qershor 2024 - 22:31:13

...
Humbur Celesa

Prsh kam humbur sot rreth ores 11 nje pal celsa Motorri Honda se bashku me celsin e koshit, ne zonen e spitalit amerikan 3 deri tek Delijorgji

Enea
+355693744418

12 Qershor 2024 - 20:16:45

...
Kam gjetur pashaporte

Pashaporte

Etleva
+355685668917

12 Qershor 2024 - 08:49:49

...
Kam gjetur pashaporte

Pashaporte

Etleva
+355685668917

12 Qershor 2024 - 08:48:40

...
Portofol

Portofol i humbur me 11 qershor me kete kartë identiteti.

Riseld dumi
+355688238930

12 Qershor 2024 - 00:37:08

...
Celsa te humbur

3 dit me pare me kan humbur celsat e makines , celsat e motorrit edhe nje cip ngjyre blu . Kam qene duke ecur nga rruga Medar Shtylla drejt sheshit Wilson. Shperblimi esht teper i kenaqshem kushdo mi kthen .

anxhelo
+355692264512

11 Qershor 2024 - 22:26:57