Të humbura:

...
Portofol

Sot me darke ka humbur nje portofol meshkujsh ngjyre jeshile afer zones se lokal Ujvara te stadiumi Dinamo . Ka brenda nje sasi te konsiderueshme lekesh dhe shume dokumente e karta qe jane teper te rendesishme , ju lutem kush e gjen ka e nje shperblim .

Erald
+355695771390

11 Prill 2024 - 22:01:01

...
Portofol i humbur

Prsh , Sot me date 11 rreth ores 12:10 me ka humbur portofoli me karte dhe patente gjermane si dhe nje shume Lekesh ne kashar tek EcoHydrogen sapo kalon topchannel .. kam siguruar kamerat e nje biznesi dhe dy cuna qe ishin me nje fugon albeni kane parkuar aty dhe kan pare portofolin qe me ka rene dhe e kane mare … Video eshte dhe me fytytat e atyre dy personave … ju bej thirrje te mi kthejne pasi i kam shum te rendesishme dokumentat gjermane . Do kene dhe shperblim ! 0693533435 Kleo Begolli ky eshte nr im

Kleo
+355693533435

11 Prill 2024 - 16:25:50

...
TARG E HUMBUR

Me ka humbur targa ne zonen e lezhes ose shkoder

Lushaj lushaj
+355699119427

11 Prill 2024 - 16:06:30

...
Ju lutem ma ktheni

Ju lutem kush e ka gjetur te ma kthej sepse eshte e vetmja dhurat nga babai e vetmja gje qe me ka len per ta kujtuar gjith jeten ju lutem 🥲🥲🥲

Flori
+355696313997

11 Prill 2024 - 13:55:58

...
Humbje

Pershendetje. Doja ndihme nga ju pasi me ka humbur portofoli sot ne mengjes diku rreth ores 7:45 ne autobuzin e alliasit. Jam me shume e interesuar per kartat dhe patenten, sesa per leket qe ka brenda. Do ju falenderoja nese do e kthenit

Migena ndreu
+355699144775

11 Prill 2024 - 08:54:04

...
Qenush i humbur

Pershendetje! Kam gjetur nje qen qe ka humbur ne pallat. Adresa: Ish parku i autobusave, rruga: Bab Rexha

Marilena Sheno
+355676967778

10 Prill 2024 - 23:10:43

...
Portofol i humbur me vler

Tani para pak minutash kisha aruar nje tip portofoli i madh brenda ka nje porotofol te vogel. siper tavananit makines. Edhe kam hecur me te edhe me ka ren. e kam humbur. Eshte gucci ngjvr kafe nukidua leket vetem Porotofolin se kam patentat E kartat te lutem ne gofse e gjen kush A Rruga qe kam ber Ura Nesherakut - Lagja Irfan Tomini -Pallat me Shigjeta - Vasil Shanto -21 Poliklinika 9 -Fush Aviacioni ke koviktet -kam hyr Myslym Shyre. Qender Te lutem se kam gith rrogen edhe dokumentat edhe Patentat. Kontakt 0685181333 Visi

Klevis
+355685181333

10 Prill 2024 - 20:40:36

...
Humbur

Reth ores 11 te ish parku atobuzave kisha aruar nje tip portofoli i madh brenda ka nje porotofol te vogel. siper tavananit makines. Edhe kam hecur me te edhe me ka ren. e kam humbur. Eshte gucci ngjyr kafe nuk i dua leket vetem Porotofolin se kam patentat E kartat te lutem ne qofse e gjen kush 🙏Rruga qe kam ndjerkur eshte. Ura Nesherakut. jam futur ke irfan tomini kam ikur deri ne fund te lagjes kam dal ke kastrati ke pallatinme shigjeta. Pastaj kam vazhduar posht per vasil shanto pastaj kam ndjekur rrugen qe te nxjer te kryqzimk 21dhjetorit kam ndalur ke 21dhjetori ke Poliklinika 9 jam kthyer jan fut ke inxhinjeria. Pastj kam vazhdzur per te dal prap ke inxhinjeria edhe pastaj 21 edhe qender ke kalaja aty e kam kuptuar qe se kam. Eshte modeli kasaj ngjyra ksaj po i madh Te lutem po e gjeti dikush nuk dua. As leket as gje me ato portofol me dokumebta mbaj faniljen se jam shofer edhe kam patentat e shum karta brenda

Aleks Stefani
+355689496269

10 Prill 2024 - 13:37:15

...
Portofol i humbur

Pershendetje ! Ne dt 6 prrill me ka humbur nje portofol i zi me shkelqim ne autobusin e porcelanit . Brenda kam pasur disa dokumenta me vlere nese dikush e ka gjetur te me kontaktoj ne wp ‪068 368 5441‬

Dea
+355683685441

9 Prill 2024 - 22:17:34

...
Portofol

Pershendetje si jeni? Sot ne oren 8.30-9:00 nga concord center deri te fillimi i rruges se kavajes kam ecur dhe me ka rene nje portofol i vogel ngjyre kafe. Kishte karten time t id dhe disa karta banke dhe celsat e shpise. Do ju lutesha kush e ka gjetur te me kontaktoje ne nr 0689290886 Jonida Miminllari. Flm

Jonida
+355689290886

3 Prill 2024 - 19:26:53

...
Portofol

Pershendetje me ka humbur nje portofol tek ura e shkozetit afer Bau House Nese e ka gjet ndokush ju lutem te me kontaktoje Ka pas rreth 300 mij lek te vjetra dhe kartat Me shume me interesojne kartat 0682656870

Arber
+355682656870

3 Prill 2024 - 17:01:28

...
Portofol i humbur

Ka humbur portofol i zi dhe brenda ka patur patent dhe id me emrin Paulin afer kompleksit Univers City .cel: 0682285590

Paulin
+355682285590

3 Prill 2024 - 16:45:37

...
Syze Dielli Të Humbura

Syze Dielli "Dita Flight 006" kanë humbur ne zonën e 21, Tiranë. Syzet janë në ngjyrën gold. 20,000 Lek shpërblim në rast kthimi.

Marlin Shkurtaj
+355694862942

3 Prill 2024 - 16:30:00

...
cante

pershendetje si jeni e dashura ime ka humbur canten ne urban te Tiranes se Re se ka pas kart id kart banke Anxhela marshtjefaj esht id ju lutem nese ka mundesi kontaktoni ne numrin tim te telefonit

martiljano
+355685357728

3 Prill 2024 - 14:46:55

...
Humbje portofoli

M'ka humb portofoli pran hotel Adriatikut durres me 3 karta banke patent karta identiteti me emrin Aleksandro kaseas kush e ka gjet po e dorzoj numrat e mi 0686010310.0685292925

Aleksandro
+355686910310

3 Prill 2024 - 00:38:53

...
Xhup lekure i zi

Pershendetje I ka ren nje vajze rreth ores 3 e 30 - 4 xhupi i ka shkare nga karroca e femijes. Zona e humbjes eshte nga kryqezimi i selites deri te nova te parku. Xhupi ishte i zi dhe brenda kishte celesat e shtepise dhe celsat e makines. Faleminderit

Marseli
+355694868400

2 Prill 2024 - 23:51:31

...
Portofol

Humbur portofol tek zona e zogut te zi ne portofol ka nje shum te konsiderueshme parash kart banke dhe kart identiteti : ka shperblim kush e ka gjetur

Kristi
+355683217011

2 Prill 2024 - 14:09:54

...
Mace Scottish British

Pershendetje Joq ! Me ka humbur macoku sot ne mengjes! Te Rruga Viktor Eftimiu pas keshit! Kush e ka gjetur ju lutem na e ktheni sepse femijet jane shume te lidhur me te dhe vetem e kerkojne e qajne! Kundrejt nje shperblimi sigurisht!

Ola Myftari
+355699683004

1 Prill 2024 - 20:58:59

...
Celular samsung i zi

Pershendetje me ka humbur nje celular i kunatit samsung i thjesht i zi , cepi ekranit eshte i thyer , ne wall ka foto te 2 fmive edhe ka te printuar emrin A.Sh . Celulari mund te ket ren prane Art turbines

Jori
+355698794222

1 Prill 2024 - 17:29:10

...
Drone - DJI Mini 3

Në dt 29 Mars, e premte rreth 5.30 PM kemi humbur dronin (DJI Mini 3) prane sheshit 'Skenderbej'. Do e vleresonim nese dikush qe e ka gjetur, te na e kthente. Ofrojme shperblim monetar per personin qe e risjell.

Irma
+355693461823

1 Prill 2024 - 16:39:11