Të humbura:

...
Portofol i humbur

Sot më ka humbur portofoli te stacioni i autobuzit te Banka e Shqipërisë. Portofoli nuk ka pasur lekë por vetëm dokumeta. Dokumentat jan në emrin e Aurora Misiraj.Ju lutem kush e gjenë ka një shpërblim të vogël të telefonoj në nr 0683440877. Tel: 0683440877

Aurora Misiraj
+355683440877

29 Nëntor 2023 - 22:39:11

...
Targe e Humbur

Pershendetje me ka humbur targa e makines AB204MB ne zonen e qendres ne Tirane nga Piramida deri ne Myslim shyr . Nese e ka gjetur ndokush te lutem te kontaktoje ne nr 0683939399 Tel: 0683939399

Andi Dedja
+355683939399

29 Nëntor 2023 - 22:36:28

...
Me ka humbur qeni akita amerika femer.

Me ka humbur qeni akita amerikane femer ne rrugen per tek varrezat e sharres.Qeni eshte i zi me pulla te bardha . Kush e gjen qenin ka 100 mij lek shperblim.Na kontaktoni ne numrin 068201 6390,0695256938.Per cdo gje na kontaktoni. Tel: 0683260781

Dogjan Gjurra
+355683260781

29 Nëntor 2023 - 22:35:29

...
Portofol i humbur ne Elbasan

Me ka humbur portofoli ne Elbasan afer shkolles Naim Frasheri diten e shtune Nese e ka gjetur dikush ju lutem me telefononi pasi kam patente e karte Id dhe banke Tel: 0692240258

Aida
+355692240258

27 Nëntor 2023 - 22:42:40

...
Telefon I humbur Samsung S22

Pershendetje!Diten e Diel,dt.26.11.2023.rreth ores 11 paradite,Ka humbur nje tel. Samsung S22,ne rrugen e varrezave te Sharres ne Tirane,afer nje vendi ku shiten lule per ne varreza.Ju lutemi kush e gjen te na njoftoje ne nr.0682722035.Do te shperblehet. Rasti eshte denoncuar edhe ne polici dhe po shihen kamerat e ambjentit perreth. Tel: 0682722035

Entela
+355682722035

27 Nëntor 2023 - 22:41:22

...
Mace e humbur don bosko

Esht humbur macoku ne don bosko ne qofte se e gjeni ju lutem telefoni Tel: 393927455938

Gin
+393927455938

27 Nëntor 2023 - 22:39:48

...
Qen i humbur ne lushnje

QEn i humbur ne oren 10 ne lushnje Tel: 0693060177

Teo
+355693060177

27 Nëntor 2023 - 22:37:32

...
Portofol I humbur

Me ka humbur Portofol ne Elbasan zona e Parkut Rinia i cili vec lekeve ka Brenda dokumenta te rendesishme. Kush i gjen ju lutem te me kontaktoje kundrejt shperblimi! Tel: 0683741563

Eldior
+355683741563

27 Nëntor 2023 - 22:36:15

...
Portofol i humbur

Me ka humbur portofoli brenda kisha karten e indentitetit dhe patenten me emrin Anxhela Llapushi dhe nje licenc pune infermierie me emrin Anxhela Hajri bashk me disa para. Tel: 0684357411

Anxhela Llapushi
+355684357411

27 Nëntor 2023 - 22:34:33

...
Telefon Samsung i humbur

Ne fluturimin e sotem dt 26.11.2023 Bergamo Tirane , na ka humbur nje telefon Samsung ne aeroplanin RyanAir. Ju luyem kush e gjen te na lajmeroje pasi kemi te dhena te rendesishme pune. Faleminderit! Tel: 0693085955

Arber
+355693085955

26 Nëntor 2023 - 15:34:48

...
Humbje telefonash

Pershendetje. Diten e sotme rreth ores 10 paradite jane harruar 2 telefona ne varrezat e Vlores(nje iphone dhe nje samsung). Ju lutemi nese i ka gjetur dikush, personi ofron nje shperblim shume te kenaqshem per ate qe i dorezon sepse ka informacione te rendesishme personale Tel: 0697832750

Greta Hataj
+355697832750

26 Nëntor 2023 - 15:33:53

...
Telefon Iphone 11 i humbur

Pershendetje! Me ka humbur nje telefon Iphone 11 diten e djeshme me dt 25.11.2023 rreth ores 11:15-11:20 ne Kamez prane sheshi ose me sakte ne segmentin (nga gazetat deri tek busti i Nene Terezes. Do ju lutesha kush e ka gjetur te me ndihmoje qe ta ktheje sepse e kam shume te rendesishem per punen qe bej, Do ju jem mirenjohes per gjetjen e tij Nese gjendet ose ma ktheni do keni shperblim kundrejt nje pagese Nese ka arsye dhe doni te jeni anonim ju lutem kontaktoni ne nr e tel 0685490340 dhe mund ta lini ne ndonje vend ku ju duket e arsyeshme Ju falenderorj per mirekuptimin Tel: 0685490340

Artan
+355685490340

26 Nëntor 2023 - 15:33:05

...
Portofol i humbur ne Durres

Ka humbur nje portofol diten e sotme ne zonen e durresit. Portofoli ka sende personale passaporte britanike dhe karta personale te nje gruaje me mbiemer Tosku Ka shperblim per kedo qe mund ta gjej. Tel: 0694046313

Eldo
+355694046313

26 Nëntor 2023 - 15:32:20

...
Cante me ilace per djalin 2 vjec

Me ka humbur ne Elbasan 1 Cant me ilacet e cunit brenda .cunit 2 vjec te cilat ilacet jan shum te rendesishme per te .ju lutem kush e ka gjetur te ma kthej.respekte Tel: 0676915447

Eglantin
+355676915447

26 Nëntor 2023 - 15:30:05

...
Kuti kufjesh te humbura

Pershendetje Me kan humbur nje kuti kufjesh airpods Te zogu zi te te trianabank ose te rruga e durrsit kush mund ti ket gjetur po qe se do ti kthje se nuk i hyne ne pun Tel: 0692271187

Elision
+355692271187

26 Nëntor 2023 - 15:29:04

...
Portofol i humbur

Me ka humbur nje portofol sot pasdite ne Elbasan Ka brenda para dhe dokumente Kush e gjen ju lutem me informoni Tel: 0692240258

Aida
+355692240258

26 Nëntor 2023 - 15:28:00

...
Portofol i humbur

Ka humbur nje portofol rreth ore 15:30 sot tek rruga sulejman delvina pa dal tek kryqzimi i vodafonit Portofoli ka pas brenda id dokumenta dhe nje sasi lekesh Tel: 0693616499

Geraldo Yzeirllari
+355693616499

26 Nëntor 2023 - 15:27:12

...
Qen i humbur

Pershendetje te. Gjidhve me ka humbur nje qen ne kenete e durresit ne lagjen 17 tek xhamua nur qeni eshte humbur me date 17 11 2023 diten enter ne mengjes ai qe e ka gjet ju lutem ma ktheni kam dt femi te vegjel qe ishin lidhur shum pas qenit edhe tani e kerkojn edhe qajn thon dua qenin ju lutem ai qe e ka gjet. Apo dikush ja kan dhen. Ju lutem shum ma ktheni qenin dhe njehere hu lutem. Ai qe do. E sille do e paguaj dy fish vetem ma sillin te dergoj nr e WhatsApp 0684014144 ky eshte nr I'm qe ju do me telefenoni flm dhe njehere Tel: 0684014144

emiliano bahiti
+355684014144

26 Nëntor 2023 - 15:25:14

...
Me Ka humbur portofoli NE autobuzin e Paskuqanit

Me ka humbur portofoli NE autobuzin e Paskuqanit ose mund te ket Rene Tek shkolla Bajram Curri Brenda Ka Pas patent Kart ID Dhe nje shum monetare Ju lutem vetem dokumentat me duhen leket ti mbaj SE me patent jam I punsuar Ka dhe nje shpreblim nga ana ime ju lutem 🙂 Tel: 0692347611

Kleo Kurti
+355692347611

25 Nëntor 2023 - 09:56:12

...
Humbje portofoli

Me ka humbur nje portofol i zi ne rrugen dom bosko shkoder nese dikush e ka gjetur me nevojiten dokumentet leket mund ti mbaj dhe mund te jap nje shperblim tjeter Tel: 0696845517

Marko
+355696845517

25 Nëntor 2023 - 09:54:45