Njoftime pune:

OFERTA
PUNE
KËRKESA
PUNE
Ofertë pune, 24 Maj 2024

Kërkohet gazetar web dhe vox-pop

Kërkohet gazetar web dhe vox pop në JOQ Albania, part time. Te ...

Ofertë pune, 14 Prill 2024

Kërkohet gazetar

Kërkohet gazetar web-i me kohë të pjesshme! Paga e kënaqshme

Ofertë pune, 5 Qershor 2024

Kërkohet marangoz

Kerkohet marangoz full time

Ofertë pune, 30 Maj 2024

Kërkohet marangoz

Kerkohet marangoz me kohe te plote

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Zgarist dhe fastfood-ier me/pa eks...

📢 Zgara 5 Maji ofron mundesi punesimi per zgarist dhe fastfood-...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Kerkohet motorrist per shperndarje

Kerkohet motorrist per shperndarje pjese kembimi ne Tirane . O...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Vende vakante ne Agjensi turistike

Vende vakante ne Agjensi turistike 🔷 Punojese Zyre 🔹 Paga 350...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Shofer per shperdarje

Distribucioni i kompanise Kraco Vlore kerkon te punesoje shofer...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Kërkohet të punësohet punëtor bila...

Publikuar: Pri 29 2024 04:55 Kërkohet të punësohet punëtor bil...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Kerkohet shofer

Ofrohet pozicion pune ne qytetin e Tiranes, Shofer me eksper...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

ofroj pune Elektricist/Nd. Elektri...

ALVISION Sh.p.k, kerkon te punesoje Elektricist/Ndihmes Elektri...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Vend pune operator/retention, ital...

Kerkohen Agjente Ne Gjuhen Italiane Me Ose Pa Eksperience. APL...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

KUZHINIER në Himarë

Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohe...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

PJATALARESE / NDIHMESE NE KUZHINE,...

Kerkohet PJATALARESE / ndihmese kuzhinjer ne Restorantin me me ...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Sanitare, HIMARE Punesim Gjithe Vi...

Kërkohet sanitare, vetëm (1 person) për pastrim dhomash, ndihmë...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Punetore Lavanderie - Vlorë

Kerkohet Punetore Lavanderi ne Lungomare Vlore. Paga 50.000 le...