Të gjetura:

...
Tel i gjetur

Ne ane te rruges te kavajes kam gjet nje hajfon 11 pro

Emiljano
+355697828151

21 Maj 2024 - 20:39:04

...
Portofol

Eshte gjetur tek Street Food tek sheshi Skenderbej

Kelvina
+355697773962

18 Maj 2024 - 22:08:14

...
Iphone i gjetur

Eshte gjetur sot ne sheshin Skendebej nje Iphone dhe e kam dorezuar ne Komisariatin Nr4 ne Tirane. Me poshte do bashkangjis edhe foto te tel dhe pronari i tel mund te shkoje ta terheqe atje.

Linda
+355693224546

18 Maj 2024 - 22:01:26

...
Celesa makine

Te liqeni Tiranes

Ermelinda bendi
+355697508879

18 Maj 2024 - 20:19:39

...
Kulete e humbur

E gjeta ne qender . Ka nje karte identiteti dhe nje abone brenda . Mund ta marri djali tek nabucco lounge ktu tek galeria tek 17 nentori

Jona
+3554183885

18 Maj 2024 - 19:47:38

...
telefon i gjetur

kam gjetur nje telefon dje ne rrugen janos hunyadi

xh
+355696471272

14 Maj 2024 - 07:23:19

...
A është kjo macja juaj?

Kjo mace eshte gjetur ne astir, ne 12/05/23. Mund te ket ren nga ballkoni, gjithsesi pasi e cova ne spital eshte me mire. Te me kontaktoj pronari ju lutem. Ka kte kolar te zi/te kuqe me nje top te kuqe.

Zafira
+355694606593

13 Maj 2024 - 10:06:42

...
Kufje tek piramida

Kufje sony te zeza tek nje stol tek piramida

Subuwuu
+355688179724

13 Maj 2024 - 00:59:05

...
Portofol me para dhe karta brenda

Pershendetje, kane harruar kete portofol me karta brenda dhe para, tek Gelateri “FABRIKA” Bulevardi Zogu I perballe Conad.

Fabrika
+355686629559

12 Maj 2024 - 22:18:08

...
Celesa

Celesa te humbur ne Durres

Andri Demerxhiu
+355694857666

10 Maj 2024 - 19:49:33

...
A eshte kjo macja juaj? 🐈

Kjo mace ka humbur ne kompleksin Golden Park tirane. Pronari te me kontaktoje

Anxhela
+355695730208

9 Maj 2024 - 14:18:05

...
Telefon i gjetur

Esht gjet sot te rrethrotullimi ne astir nje iphone, perball well-it.

Redi
+355696669162

8 Maj 2024 - 16:39:09

...
Celes Makine

Kete celses e kam gjetur prane kryqezimit nene tereza

Erisa
+355682523307

6 Maj 2024 - 19:07:27

...
Byrzylyk floriri

Byrzylyk floriri ku jane te shenuar 4 emra. Gjetur prane kopshtit zoologjik

Andi Gjeli
+355696224974

6 Maj 2024 - 10:37:25

...
Telefon

Mbreme kam gjetur kete telefonin ne daljen e parkimit te TEG. 0692467903

Ornel
+355692467903

5 Maj 2024 - 10:34:42

...
Ore dore

Sot pasdite ne abdesthanen e xhamise Tufine eshte gjetur nje ore dore

Ervin
+355692387654

2 Maj 2024 - 22:31:55

...
Karte ID

Pershendetje,kam gjetur sot ne zonen e Bamir Topit kte karten

Enea
+355693780219

2 Maj 2024 - 14:16:39

...
Patent e gjetur

Kam gjetur kete patenten tek rruga Isa Boletini qender afer vila verde.

Dila
+355692679938

1 Maj 2024 - 17:29:04

...
Karte banke e humbur

Kam gjetur nje karte banke me emrin Evisa Karrica ne kinostudio. Nese interesohet personi te cilit i ka humbur mund te kontaktoje.

Gabriela
+355677286888

30 Prill 2024 - 18:13:29

...
Çelës makine i gjetur

Është gjetur ky çelës makine te shtacioni i autobusit në mapo kombinat Tiranë në orën 12 e 10.të interesuarit të kontaktojnë në redaksi ose në numrin e telefonit 0696113637

Anonim
+355696113637

28 Prill 2024 - 23:02:43