Të gjetura:

...
Patente

Ne dat 16/03/2024 perball RTSH kam gjetur nje patente Nr tel 068 8812257

Marius
+355688812257

17 Mars 2024 - 11:27:37

...
PATENTE

GJETUR SOT TE RRUGA SHKELQIM FUSHA AFER SERVISIT T NEPTUNIT

Dani
+355688777547

17 Mars 2024 - 09:35:27

...
Qen Hasky

Eshte gjetur nje qen Hasky prane ish sheshit shqiponja,rreth ores 17:00. Nr.0685337011

Eda
+355685337011

15 Mars 2024 - 10:05:01

...
Qen i gjetur - Ish Uzina Autotraktori

gjetur ne date 15 mars, tek zona e ish uzines autotraktori. nese e njihni ose kush e ka te lutem kontakto : 0694626334

andi boko
+355694626334

15 Mars 2024 - 08:30:48

...
kulete e gjetur ne Qerret/Kavaje

Ndodhej tek pedonalja, brenda ka para dhe karte identiteti ne emrin Nexhmi Elmazi.

Juliana
+355675614696

13 Mars 2024 - 13:06:02

...
kulete e gjetur ne Qerret/Kavaje

Ndodhej tek pedonalja, brenda ka para dhe karte identiteti ne emrin Nexhmi Elmazi.

Juliana
+355675614696

13 Mars 2024 - 13:05:57

...
Karte id

Karte id dhe karte e kompanise kastrati

klaudia
+355694589600

12 Mars 2024 - 14:23:03

...
Gjetje ID te nje shtetasi Kosovar

Pershendetje! Kam gjetur kte ID te nje shtetasi nga Kosova ne Kukes. Nese mund ta publikoni ndoshta e njeh dikush.

Igli
+355696969273

12 Mars 2024 - 13:49:38

...
Celsa

Kam gjetur kto celsat e makines dhe shtepie ne date 8 mars prane bulevardit te ri

Shsss
+355688551288

12 Mars 2024 - 13:21:01

...
Celes fordi Librazhd

Kam gjetur celes fordi Librazhd

Ramazan Ago
+355698478986

12 Mars 2024 - 12:36:34

...
Cante

Pershendetje. Mbreme rreth ores 20:30 kam gjetur ket lloj cante ne rrugen kryesore Shkoder -Muriqan,200-300 metra larg ures se Bunes, ne drejtim te Muriqanit mu ne rrug.

Ardit
+38269864878

11 Mars 2024 - 16:54:10

...
Iphone 14

Kam gjetur nje iphone 14 te rruga e elbasanit kush e ka te telefonoje te numri 0684265433

Albi
+355684265433

9 Mars 2024 - 12:27:22

...
Qen i gjetur

E kam gjetur sot tek shkolla Bashkim fino

Ald
+447393510824

8 Mars 2024 - 19:20:00

...
Celesa

Jan gjetur nje pal celsa ne Elbasan!

Aleksander
+355689094025

8 Mars 2024 - 15:43:44

...
Gjetje gjera personale

Kam gjetur disa gjera sot mbasdite qe i perkasin nje vajze me emrin Adelajda ne rrugen e Kavajes. Airpods nje karte dhe bashkangjitur nje abone e linjes Kombinat-Kinostudio.

Viola
+355696487962

7 Mars 2024 - 19:50:34

...
Kartë Identiteti

KAM GJETUR 1 KARTË IDENTITETI NË TR PËRBALLË KISHËS ORTODOKSE.

Shpëtim Dobra
+355684135001

7 Mars 2024 - 15:52:19

...
Gjendet karte identiteti

Kam gjetur karte ID tek stacioni i autobuzit perballe mullirit te vjeter tek 7 xhuxhat. E kam lene tek kioska afer nderteses te verdhe, qe ishte afer stacionit.

Arjan
+355683002323

5 Mars 2024 - 23:25:01

...
Eshte gjetur

Eshte gjetur ky celes te uzina autotraktorve

Soni
+355688511383

4 Mars 2024 - 17:53:38

...
Latif jonuzi

portofol i gjetur ne kristal

aldi
+355683135211

4 Mars 2024 - 17:40:36

...
Kam gjetur nje qenush

Kam gjetur nje qenush ne Lushnje, lagja Kongresi prane Big Market. Qenushi eshte trupvogel, i zi dhe shume i deshperuar aq sa refuzon edhe ushqimin pasi kerkon ne cdo fytyre familjaret e tij. Me shpresen se nuk eshte i braktisur, kerkoj familjen e tij. Ne rast se nuk gjendet familja, a mundet t’i krijojme nje mundesi adoptimi?! Ju faleminderit.

Kristela
+355697204406

1 Mars 2024 - 20:32:29