Të gjetura:

...
Celsa

Sot ne mengjes( 25/01/2024)te Rruva e Kavajes perballe Spitalit Gjerman jane gjendur keto celsa. Nr.i kontaktit 0684414137

Edison
+355684414137

25 Janar 2024 - 17:20:38

...
Gjetje kart banke

Kam gjet nje kart banke para disa minutash n laprak me emrin amantia

Ani
+355697254376

24 Janar 2024 - 16:23:52

...
Celes makine

Eshte gjetur tek rruga bill klinton kodra diellit, kush e ka te me kontaktoj

Remla
+355693849517

23 Janar 2024 - 23:57:02

...
Celsa makine

Kam gjet keto celsat tek rruga bill klinton tek kodra diellit Personit qe i kan humb te me kontaktoj ne insta Faleminderit

Remla
+355693849517

23 Janar 2024 - 18:44:07

...
Celsa makineBenz

Kam gjet keto celsat tek rruga bill klinton tek kodra diellit Personit qe i kan humb te me kontaktoj Faleminderit

Remla
+355693849517

23 Janar 2024 - 18:12:06

...
Mjete i identifikimi

Kemi gjetur keto dy mjete identifikimi ne zones “Myslym Shyri”

Xhastin Tafciu
+355688195925

22 Janar 2024 - 22:35:57

...
Celsa te humbur

Sot ne rrugen Konferenca e Pezes, tek ish qyteti i nxenesve. Nje djali me motorr i rane nga xhepi celsat une isha me makine mbas tij. Ndalova makinen i morra por djali nuk e degjoj as burin time dhe u largua me shpejtesi. Nuk i pash as targen e motorrit. Po i postoj celsat nese i shkon te me kontaktoj.

Alban
+355672018740

21 Janar 2024 - 12:36:12

...
Patente?

Esht gjetur 1 patente diku n dalje te qytetit te Kukesit?

Todaj
+35599523467

20 Janar 2024 - 18:40:34

...
Samsung

gjetur tek karburant Gega ne Sauk

Anxhelo
+355684497314

20 Janar 2024 - 08:53:27

...
Celes shtepie bashke me cip ashensori

Hipa per te udhetuar ne urbanin e linjes kopshti-zologjik/teg dhe tek sendilja gjete kete celsin.

Igli
+355686707900

18 Janar 2024 - 15:31:01

...
Ngaterri pashaporte

Personi ne fjale ka udhetuar me Wizz-in nga Tirana per ne Ancona ne date 12-01-2024 rreth ores 14⁰⁰ dhe ka zbritur rreth ores 15⁰⁰.Ka qen te shoqeuara nga ndimes te dyja dhe kur kan mbaruar pune asistentet i kan ngaterruar pashaporten zonjave. Ju lutem postojeni qe te gjejm personin tjeter se zonja ka per tu kthyer dhe i duhet pashaporta. Faleminderit.

Aleksandra
+355672074542

18 Janar 2024 - 11:44:39

...
KUTI AIRPODS

Pershendetje , kam gjetur nje kuti airpodsash tek market Xhangolli tek liqeni i thate . Personi te cilit i ka humbur mundet te kontaktoje ne kete numer 0693181122

Jonida Celaj
+355693181122

17 Janar 2024 - 22:40:28

...
Më ka humbur/vjedhur jashtë derës së një klinike sysh në yrshek…

Një Iphone 14 Pro Max, në wallpaper kisha vajzën time të vogël dhe e këllëfi është ngjyrë lejla e errët. Nuk jemi të sigurt nëse ka humbur ose vjedhur. Ky numër ka vetëm Viber, ju lutem na kontaktoni aty nëse e keni gjetur ose parë… Faleminderit.

Ledia laho
+355696700161

17 Janar 2024 - 22:15:13

...
Eshte harruar nje USB

Persh, esht harruar nje usb ne lokalin Gold Bar ( Ish parku autobuzave) klienti e harroi ne tavolin , dhe mbase kujton qe mund ta ket humbur diku tjeter

Igli Shabani
+355682520799

17 Janar 2024 - 11:34:19

...
Driving license

Pershendetje, kam gjetur kete driving license

Denada
+355682594149

17 Janar 2024 - 08:41:43

...
Kam gjetur nje kart id+kart banke

Pershendetje. Kam gjetur nje kart id+kart banke pran astirit.Kontaktoni nr.0676698968

Lindi
+355676698968

16 Janar 2024 - 18:45:31

...
Leje qarkullimi AB406HH

Kam gjetur 1 leje qarkullimi tek pastiçeri lika ,varri bamit.

Vera
+355696255761

16 Janar 2024 - 16:24:44

...
Patente greke

Eshte gjetur kjo patente greke ne shkoder tek 5 heronjte e vigut tek dyqani fruta perime, ka qe 2 muaj qe zoteria e ka humbur. Kujt do qe i perket kjo patente mund te paraqitet tek dyqani i fruta perimeve ne rrethrrotullimin e 5 heronjve te vigut ne shkoder Ose mund te kontaktoje ne adresen e ig: Samo.gr1

Samed
+355688553122

15 Janar 2024 - 18:15:12

...
Celsa te gjetura

Pershendetje kam gjetur keto celsat tel tuneli ne astir kushdo qe i kan humbur te me kontaktoje ne nr time :0688441231

Anxhela
+355688441231

14 Janar 2024 - 14:32:36

...
Eshte gjetur nje Iphone 12 pro

Ne Skele , Vlore eshte gjetur nje Iphone 12 pro, ka nje numer vodafon brenda, kush ka dieni le te me kontaktoje sepse dua ta kthej.. faleminderit.

Keli
+355693921209

12 Janar 2024 - 22:18:21