Të gjetura:

...
Celsa shpije

pershendetje, kam gjetur sot 3 celsa bashk ne tirane, mbi uren e drejtorise se policise, kush i ka te njoftoj

Roxhi
+355699221021

10 Shkurt 2024 - 23:05:14

...
Gjetur telefon

Ne fund te rruges mine peza afer karburant gazhelit

Fatjon
+355692845453

10 Shkurt 2024 - 17:26:00

...
Kam gjetur një patentë

Kam gjetur një patent në zonën e don-boskos Me emrin Isa Mezini Kush e njeh të kontaktoj në numrin e telefonit.

Ervin totraku
+355 68 22482226

10 Shkurt 2024 - 16:47:11

...
Qen i gjetur

Pershendetje esht gjetur nji qen volpino ne durres kush e ka te me telefonojj

Romina
+355682448868

10 Shkurt 2024 - 14:46:32

...
Gjetur portofol

Përshëndetje! Është gjetur një portofol në emër të një vajze Dora Demiri në qendër te Sahati. Nese e njeh dikush të kontaktoni me vajzën që tja kthejmë. Faleminderit!

Artur
+355684049070

8 Shkurt 2024 - 21:17:52

...
Targe e gjetur ne mullet

Pershendetje kam gjetur nje targe makine ne zonen e mulletit Personit qe i ka humbur i themi qe po ja dorzojm policis kshuqe mund te shkoj ta marri ne rrajon.

Flori
+355695459533

6 Shkurt 2024 - 17:33:34

...
Pashaporte

E kam gjetur perball bashkise kamez ne rruge

Klodi
+355693582617

6 Shkurt 2024 - 17:04:41

...
Pashaporte

Kete pashaporte e kam gjetur ne kamez perball bashkise kamez ne rruge

Klodi
+355693582617

6 Shkurt 2024 - 16:48:39

...
Portofol

Kam gjetur nje portofol tek rruga Kavajës .

Saimir
+355698881000

4 Shkurt 2024 - 19:57:24

...
Leje Drejtimi

si kalove kemi gjetur kte patenten nga fushta e Yzberishtit po mundet postojeni dhe i zoti mund t kontaktoj ktu n instagram q tja japim flm

Arvens
+355685612531

4 Shkurt 2024 - 19:11:12

...
Qen i gjetur ne Durres,Arapaj

Qen rrace shum i afrueshem, duket qe esht i mesuar me njerez ju lutem kush e ka humbur te vi ta mari

Klevi
+355685101637

3 Shkurt 2024 - 23:43:55

...
Gjetje celsi

Kam gjetur kete celsin e makines ne elbasan tek parku perball bashkis, 0682677681

Ervis
+355682677681

3 Shkurt 2024 - 17:36:52

...
IPHONE

Telefon i gjetur ne Vlore ne dt 28.12.2023

Dani
+355688777547

2 Shkurt 2024 - 22:10:11

...
Kam gjetuar nje maçok

Kam gjetur nje maçok tek rruga e plazhit Pogradec

Mimoza
+355696368282

1 Shkurt 2024 - 12:18:45

...
Gjetje kulete

Kam gjetur nje portofol perball Credins Bank mbrapa lulishtes 1 maj rreth ores 15:50

Omar Havari
+355682779730

31 Janar 2024 - 16:11:22

...
Kam gjetur nje targe makine

Tek rrethrrotullimi i thumanes kam gjetur nje targe makine

Jurgen
+355697411279

28 Janar 2024 - 23:03:14

...
Jan gjetur 3 mjete identifikimi

Jan gjetur te parkingu ne sheshin skenderbej 2 patenta dhe nje karte id. Kujtdo qe i ka humbur dhe e shikon kte njoftim i lutem te me kontaktoje ne whats up ne numrin 0693949537.

Adi
+355693949537

28 Janar 2024 - 11:55:37

...
Nje qen i vogel te rruga tegut afer tegut

Pershendetje nje shok ka gjetur nje qen te rruga e tegut 100 metra larg tegut, deshiron tja kthej te zotit vet, te lutem publikojeni kontaktoni 0692181470

Valentino
+355692151351

27 Janar 2024 - 19:12:03

...
Nje qen i vogel te tegu rruga tegut

Pershendetje nje shok ka gjetur nje qen te rruga e tegut 100 metra larg tegut, deshiron tja kthej te zotit vet, te lutem publikojeni kontaktoni 0692181470

Valentino
+355692151351

27 Janar 2024 - 19:11:22

...
Është gjetur pranë oxhakut Tiranë

Esht gjetur pranë oxhakut Tiranë 0677154055

Klaudio
+355677154055

27 Janar 2024 - 10:19:04