Të humbura:

...
HUMBJE PORTOFOL

Ka humbur portofili ngjyr bezh rruga nga 21 per te zogu i zi. Tel: +355 68 20 52 050

Lucian Rama
+355682052050

25 Nëntor 2023 - 09:53:50

...
Qen husky i humbur

Ka nje sy kaf dhe nje sy bojqielli,e ka emrin ivy,kush e gjen ta ktheje ju lutem sepse eshte shume i ngjitur me cunin e vogel Tel: 0692322338

FlavioNikaj
+355692322338

25 Nëntor 2023 - 09:51:35

...
Targe e humbur

Esht humbur targa BS 564 targe motorri ne tirane ju lutem kusg mund ta gjeje t kontaktoj ne nr 0685878200 Tel: 0685878200

Donald
+355695240179

23 Nëntor 2023 - 17:49:54

...
Telefon 12 pro i humbur

Pershendetje! Me ka humbur telefoni (iphone 12 pro, ngjyre i bardhe me kthef plastike i tejdukshem , tek kamerat me xixa dhe anesore te zeza )ne zonen e Shkodres. Just lutemi nes dikush e gjen te kontaktoje ne numrin kundrejt nje shperblimi. Faleminderit! Tel: 0695240179

Erisalda Çulaj
+355695240179

23 Nëntor 2023 - 17:48:12

...
Çelsa makine te humbura

Pershendetje me kan humbur qelsat e makines tip peugeot ne zonen e freskut te rruge e dajtit.Nese dikush i ka gjetur ose i ka pare jeni te lutur te kontaktoni Tel: 0684671003

Naila
+355684671003

23 Nëntor 2023 - 17:46:56

...
Cantë e humbur

Ne date 21 para 2 ditesh rreth ores 12 te drekes kam humbur nje cante ne urbanin e linjes vore-qender. Nese dikush e ka mare ose e ka momentalisht do e vlersoja shume nese shkruante. Faleminderit! Tel: 0693324295

Flori
+355693324295

23 Nëntor 2023 - 17:45:49

...
Më ka humbur portofoli

Më ka humbur që portofol në rrugën e elbasanit ktu afër luarasit bashk me karta banke kart ID patent e shum gjëra të tjera të rëndësishme ju lutem nëse dikush e gjen tmë kontaktojë 0683131460 Tel: 0683131460

Irjon Kurti
+355683131460

23 Nëntor 2023 - 17:44:54

...
TELEFON I HUMBUR

Pershendetje, me ka humbur nje telefon iphone 12 pro max, me kellef jeshil nga spitalet ne qender- Rruga e Dibres. Ju lutem nqs e gjeni te ma kthejne kundrejt nje shperblimi te majme vetem per gjestin. Tel: 0673800784

Ervisa
+355673800784

23 Nëntor 2023 - 17:40:36

...
Mace e humbur

Prsh ka humbur nje mace shum e rendesishme per nje femije qe e ka.ju lutem kush e ka par te njoftoje kundrrejt nje shperblimi.elbasan lagjia: emin matraxhiu .krast prane varrezave te qytetit 0696282004 Tel: 0696282004

User
+355696282004

22 Nëntor 2023 - 19:30:27

...
Cante me rroba

Pershendetj, Ne fugonin Tirane-Peshkopi kam patur nje cante me rroba eshte e madhe, gjate rruges eshte hapur bagazhi dhe canta ka rene . Ju lutem nese e ka gjetur dikush te me njoftoje. Po ju dergoj dhe nje foto te cantes Tel: +355 68 851 4916

Arjan
+355688514916

22 Nëntor 2023 - 19:29:18

...
humbje telefon celular iphone x

pshd jam nje studente sot rreth ores 3 pasdite me ka humbur nje telefon te autobuzi i insitutit esht nje iphone x i zi nese e gjen dikush i lutem tme kontaktoje te ky numri 0674020903 telefoni eshte me kod nese e gjen dikush edhe e kthen do ket shperblim Tel: 0674020903

anita
+355674020903

22 Nëntor 2023 - 19:28:32

...
Vjedhje portofoli te urbani i unazes

Pershendetje! Diten e premte date 17 me vodhen portofolin tek urbani i unazes tek stacioni i tajvanit kur kam zbritur ma kane vjedhur. Brenda kisha 370 euro 30 mije lek, patente, karta banke. Kam denoncuar ne polici dhe uroj te kete kamera edhe pse u tha qe ska. Nese e sheh ai qe e ka vjedhur i them mos e befsh piken e hajrit e te dalshin nga hundet aq te kam mallkuar. Lutem kush gjen kartat te me telefonoj. 0676808271. Portofoli eshte ngjyre kaf dhe pricinen e kishte te prishur. Faleminderit Tel: 0676808271

Ilda Kume
+355676808271

22 Nëntor 2023 - 19:27:42

...
kam humbur portofol

Portofoli ka ngyre bezhe, kafe dhe te zeze. Ne portofol ka karte identiteti, karta banke dhe mjete monetare. Kush e ka gjetur ju lutem te me kontaktoje. Tel: +355692028037

Rudina
+355692028037

22 Nëntor 2023 - 19:26:35

...
Humbje Kulete me karte ID, banke, patent

Ne rrugen arkitekt sinani prane comodites dhe triss restaurant me ka humbur kuleta e motres time me emrin Tea me 35 mij lek brenda, por esht e rendesishme sepse ka karta banke dhe patenten. Nese e keni gjetur ju lutem na kontaktoni i ka humbur rreth ores 18:30! Tel: 0693843799

Dion
+355693843799

22 Nëntor 2023 - 19:25:55

...
HUMBJE KULETE

Kam humbur portofolin tek ish-rozafa te comodita me nje makine te zeze foristrade kur kam zbritur nga makina. Ju lutem kush e gjen se kam shume dokumenta brenda Tel: 0699746467

Tea
+355699746467

22 Nëntor 2023 - 19:24:11

...
Portofol i humbur me karte patente karte id

Ka humbur ne portofol michael kors kafe , skishte lek brenda ndoshta 500-1000 te vjetra , por kishte karte banke , karte id dhe patente. Tel: 0684792940

Mirela
+355684792940

22 Nëntor 2023 - 19:23:19

...
Me ka humbur nje portofol ngjyre kafe me dokumente.

Me ka humbur nje portofol ngjyre kafe me dokumente. Nje portofol i vogel katror, me dokumente ne Shkoder ne zonen e Xhabijes. Tel: 355688455982

Van
+355688455982

21 Nëntor 2023 - 17:35:27

...
Me ka humbur qanta ne shkoder

Me ka humbur qanta tek sheshi Nene Tereza ne shkoder, eshte nje qante e zeze ka brenda portofol me karte indetiteti dhe patente, dhe nje sasi te konsiderueshme lekesh. Kush e ka gjetur eshte i lutur te kontaktoje normalisht kundrejt shperblimi. Qanta ka qene ne nje stol ne pedonale. Tel: 0682642900

Debura Ndoci
+355682642900

21 Nëntor 2023 - 17:34:20

...
Me ka humbur qeni

Me ka humbur qeni me dat 18.11.2023 ne rrugen per tek varrezat e sharres.Po e pati pa njeri mund te na mdihmoje duke na kontaktuar ne numrin 0683260781. Tel: 0683260781

Dogjan Gjurra
+355683260781

21 Nëntor 2023 - 17:33:22

...
Me ka humbur qeni ne koder kamez mini-spitz e ka pare dikush?

Me ka humbur qeni ne koder kamez mini-spitz e ka pare dikush?

Xhejson Ramaj
+355695344087

21 Nëntor 2023 - 17:29:31