E gjetur: Eshte gjetur nje mace e vogel

Pershendetje , sapo gjeta nje kotele te vogel, ishte ne rruge ,rrezikohej nga makinat. Eshte kotele shtepie , ka nje qafore dhe zile dhe eshte shume miqesore. vendodhja Ish parku autobuzave , afer Delijorgjit Tel: 0693929123
Kontakt:
Erald Hoxha +355693929123 22 Nëntor 2023 - 19:34:37