E gjetur: Portofol i gjetur BOSS " FATOS HAJDARI "

Kam gjetue nje portofol ne unazen e madhe, nga Astiri tek pallati me shigjeta. Portofoli eshte i markes Boss dhe brenda ka vetem 2 karta banke edhe disa lek te holla. Kartat jane ne emer te Fatos Hajdari. Nese e shikon kete postim te lutem me kontakto ne numrin e cel. Tel: 00355684033494
Kontakt:
Anxhelo +355684033494 21 Nëntor 2023 - 17:43:27