Të gjetura:

...
Portofol i gjetur

Ne date 12 dhjetor kam gjetur nje portofol tek Monumenti i Miqesise ne qender te Tiranes.Portofoli ka brenda karten e id dhe kartat e bankes.Vajza eshte nga Durresi me emrin Adelina Pirro.

Klea
+355696674420

14 Dhjetor 2023 - 12:24:57

...
Portofol

Kam gjetur portofol te Ufo ne tirane Portofoli lexon forever young

Mois shahini
+355685675812

13 Dhjetor 2023 - 21:43:57

...
Eshte gjetur nje portofol!

Eshte gjetur nje portofol e shtetases Mbarsida Kopliku. Nese e sheh te kontaktoje.

Kledian
+355684008260

13 Dhjetor 2023 - 18:02:37

...
Kart ID

Pran ish tregut elektrik edhte gjetur nje kart ID i nje zoterie

Besiana
+355697254224

13 Dhjetor 2023 - 15:18:41

...
Celsa makine

Pershendetje JOQ, kam gjetur keto celesa tek kryqezimi ne Don Bosko. Kujt i kan humbur mund ti japesh emrin time ne insta per tme kontaktuar

Aldo
+355672390276

11 Dhjetor 2023 - 21:10:47

...
Karte id

Eshte gjetur nje karte id E nje zonje pran zones SE neshirakut

Eugenio
+355695540707

11 Dhjetor 2023 - 14:00:51

...
Karte identiteti

Prsh kam gjetur nje karte identiteti ne qender te tiranes

Redjon
+355697803312

10 Dhjetor 2023 - 22:30:02

...
Telefon+Id+Patente

Jane gjetur keto dokumenta,kush e njeh zoterine te na lajmeroje

Cela
+355696343094

10 Dhjetor 2023 - 14:04:46

...
Qenushe

Me ka ardhur ne sallon nje qenushe dhe nuk e di se kujt i perket . Ju lutem kush e ka tme kontaktoj 🙏

xhiliana
+355683163472

10 Dhjetor 2023 - 11:56:38

...
celsa

kto celsat jan gjetur tek stacioni kombinatit

klajdi
+355699260000

8 Dhjetor 2023 - 15:53:33

...
Portofol

Portofol i zi me zemer. Brenda ka karte id,karte studenti,karte banke dhe para Gjetur afer Stadiumit Dinamo.

Irma
+355685553108

8 Dhjetor 2023 - 12:02:02

...
Kam gjetur karte patente dhe karte banke

I lutur te njoftohet per humbjen e ketyre dokumentave ne rrugen e elbasanit tirane

Ana
+355696125108

8 Dhjetor 2023 - 11:34:09

...
Portofol

I gjetur ne rruge

Amard kasaj
+355694742332

6 Dhjetor 2023 - 15:26:20

...
Kam gjetur 2 karta identiteti.

Kam gjetur 2 karta identiteti ne tregun e medresese. Personat qe i kane humbur te kontaktojne tek ky numer 0692323112

Klinti
+355692323112

5 Dhjetor 2023 - 09:28:40

...
Kam gjetur 1 marsup ne Durres

Kam gjetur 1 marsup ne durres Brena kishte nje portofol qe kishte KART INDETITETIT PATENT Tel: 0698285533

Klevi
+355698285533

1 Dhjetor 2023 - 18:14:09

...
Ne naten e bardhe kam gjetur nje iphone 7

Telefon iphone7 me kllef te verdhe.Brenda nga pas ka nje foto Tel: 0685800705

Lefter
+355685800705

1 Dhjetor 2023 - 16:37:00

...
kam gjetur nje mace

po ikja rruges dhe me ndjek kjo mace nga pas bera nje farr rruge dhe e mora ne krah e cova ne shpi nqs i ka humbur dikujt kjo mace te me telefonoj dhe te me thot emrin e vendit ku i ka humbur esht e urt duket qe esht mace shtepie Tel: 0696768778

Alzhido Kërmezo
+355696768778

1 Dhjetor 2023 - 16:35:47

...
Gjetur nje karte identiteti

Kam gjetur nje karte identiteti te rruga Siri Kodra Tel: +355 69 454 8256

Hamit
+355694548256

1 Dhjetor 2023 - 16:34:25

...
Gjetur disa celesa

Mbreme ne “Sheshin Skenderbej” gjate zhvillimit te koncertit jane gjetur nje pale celesa. Pyetem njerez rreth e rrotull por nuk i perkisnin atyre. Ju lutem kontaktoni. Tel: +355 69 877 4732

Ada
+355698774732

1 Dhjetor 2023 - 16:33:17

...
Portofol i gjetur

Kam gjetur nje portofol me karte ID me emrin: Naim Ismaili dhe 30.000lek te urbani i linjes Vore-Qender Tel: 0699348093

Alsi
+355699348093

27 Nëntor 2023 - 22:50:00