E gjetur: Celsa te humbur

Sot ne rrugen Konferenca e Pezes, tek ish qyteti i nxenesve. Nje djali me motorr i rane nga xhepi celsat une isha me makine mbas tij. Ndalova makinen i morra por djali nuk e degjoj as burin time dhe u largua me shpejtesi. Nuk i pash as targen e motorrit. Po i postoj celsat nese i shkon te me kontaktoj.
Kontakt:
Alban +355672018740 21 Janar 2024 - 12:36:12