Të humbura:

...
Portofoli i humbur

Ka humbur sot ne pasdite ne Tirane.Portofoli eshte si ne foto vetem se ne ngjyre bezhe.Kush e gjen do i lutesha te me kontaktonte dhe te me kthente dokumentat pasi leket mund ti mbaj. Faleminderit!

Irisa
+355675462514

11 Dhjetor 2023 - 16:20:05

...
Humb qeni !

Sot rreth ores 12:00 ne zonen e stadiumit te qytetit Pogradec me ka humbur qeni.Kush e gjen do te shperblehet.Nr kontakti 0683202242.

Ardit
+355683202242

10 Dhjetor 2023 - 17:25:00

...
cante e humbur

Me ka humbur canta ne urbanin e kamzes rreth ores 13 e 40 brenda ka portofolin karte id kart banke dhe disa para .Ju lutem nese e gjeni me kontaktoni. Entela 0683264931

Entela
+355683264931

10 Dhjetor 2023 - 16:40:42

...
Qen i humbur

Sot data 10 dhjetor me ka humbur qeni tek bulevardi i ri

Klaudia
+355673936037

10 Dhjetor 2023 - 14:33:09

...
Telefon i humbur ne Sarande

Ka humbe ky telefon A51 dat 02.12.2023 ne Sarand . Dikush e ka gjet dhe e ka fik . Teli me ka rene ne urban e pas meje ishin 2 persona te fundit qe dolen . Kushdo qe e ka eshte i lutur te ma kthej pasi kam foto me shum vlete te mamit qe me ka ndruar jett. Teli kishte nje kellef me 🍉 , ngjyr roz dhe wallper infermjeror. Kushdo qe e kthen o kete shperblim🥺🙏

Katerina
+355696388189

9 Dhjetor 2023 - 21:57:22

...
0684191643

Kam gjetur ket targen ne zonen e lanbregasit

Skerdi
+355684191643

9 Dhjetor 2023 - 15:32:37

...
kulet e zez

Urgjente me kan vjedhur ne urban kuleten me dokumentat karten e identiteti italiane karten e identiteti bullgare lejen e qendrimit italiane kodin fiskal sme interesojn fare leket si du ti majn tm kthejn dokumentat i kam jetesore 0685286325

angela
+355685286325

9 Dhjetor 2023 - 00:35:35

...
Doreze motorri

Me ka humbur nje nga dorezat e motorrit tek LSI prane sheshit wilson. Kush e gjen ju lutem te me kontaktoj

Frenkli
+355674548363

8 Dhjetor 2023 - 19:37:32

...
Celes makine

Pershendetje,dje ne daten 7 rreth ores 18:00 kam humbur celsesin e makines ne ish bllok te rrugica mbrapa Juvenilias,ju lutem nese e keni gjetur me kontaktoni!

Megiljan Serjani
+355688201643

8 Dhjetor 2023 - 15:46:54

...
Humbje

Sot rreth mesdites i kane vjedhur motres portofolin. Ishte ngjyre e zeze dhe brenda kishte karten e id, banke, studenti dhe patente. Nese dikush gjen dokumentat, ju lutem te lajmeroje. Emri i motres Anxhela.N.

Lorina
+355684403053

7 Dhjetor 2023 - 21:23:47

...
Ka humbur qenushi ne zonen koder-kamez

Roki ka dy jave qekur ka humbur ati i duhet trajtim sepse ka semundjen e krimbave ne zemer ju lutemi! Jepet shperblim!

Xhejsob
+355695344087

7 Dhjetor 2023 - 16:46:35

...
Celular Iphone X i humbur

Celulari eshte Iphone X pro Max me kase silikoni ngjyre te verdhe. Eshte humbur ne Ajroportin e Rinasit.

Ivana Gjeloshaj
+355 ‪67 610 3037‬

7 Dhjetor 2023 - 14:06:12

...
Humbje: Ore Dore

Pershendetje, dua te raportoj nje humbje ju lutem. Dje në orën 14:00 te drekes me ka humbur ora e dores tek parkimi i Plazzes ne qender. Kam hapur pamjet e kamerave dhe oren e ka marre nje zoteri me makine pas meje (i kam pamjet filmike dhe targen e makines). Me miresjellje i kerkoj zoterise te ma ktheje oren pasi e kam kujtim nga nje person i shtrenjte per mua.

Ini
+355698883848

7 Dhjetor 2023 - 10:21:27

...
Humbje celesi makine

Me ka humbur celesi i dyte i makines ke Square 21 ne dt 2 dhjetor...nese e ka gjetur dikush ju lutem me kontaktoni...0693129789

Enri
+355693129789

6 Dhjetor 2023 - 19:00:58

...
Humbje portofoli

Me ka rene portofoli tek nje autobuzat e unazes se Green Line , portofoli ngjyre ushtarake , carpisa

Rajna
+355692911213

6 Dhjetor 2023 - 15:07:47

...
Targe

Me ka humbur nje targe

Aldo
+355682014129

6 Dhjetor 2023 - 14:52:38

...
Marsup-cante

Me ka humbur nje cante puma ne parkimin e spitalit memorial te fierit… canta ishte e zeze dhe ka patur brenda portofolin me nje shume parash dhe dokumenta personale..gjithashtu dhe nje ore me vlere te vogel monetare por qe eshte dhurate nga nje person i dashur…nese e keni gjetur ju lutem me kontaktoni do ju isha shume falenderues

Shkelzen Lamaj
+355683297242

5 Dhjetor 2023 - 23:48:37

...
ME KAN MAR NJE QENUSHE

Pershendetje te gjithve ,me eshte mar nje qenushe volpino minispic ne rrugen e aeroportit AKERRNI / NOVOSEL te VLORES eshte 7 vjece eshte e STERILIZUAR dhe vuan nga semundja EPILESSIA her pas here ka nevoi per ILACET e saja , kush e shikon ose e ka do ju lutesha te na kontaktoi ne numrin : 0699778030 personi qe e gjen do ket nke SHPERBLIM te kenaqshem ,do ju lutesha nese e shikoni mos heshni por tregohuni HUMAN .

Llazar Greku
+355699778030

5 Dhjetor 2023 - 16:16:12

...
Humbje portofoli ne shkoder

Kam nevoje me ba nji njoftim, me ka humb sot pasdite nji portofol ne shkoder, ku ma shum sesa lekt qe ka brenda jan te rendsishme kartat qe jan nte ne pronesi te A.Kokaj dhe F.Kokaj. E kisha lut kush e ka gjet te kontaktojn me redaksine e JOQ. Falimners!

A.kokaj
+355693154050

4 Dhjetor 2023 - 23:03:57

...
Më ka humbur mace

Një mace rreth 10 muajshe ka humbur në qytetin e Kukësit. Është mace shtëpie e urtë dhe miqësore ndaj njerëzve . Nuk ësht larguar asnjëher nga shtëpia ndaj ju lutem nëse e keni parë më njoftoni!! Macja e ka emrin Dejzi!

Fidane
+355672430799

4 Dhjetor 2023 - 20:51:32