E humbur: Humbje cante dore e zeze me celsa

Kam humbur nje cante te zeze dore dt 15.12.23 ne oren 19.30 ne urbanin Kombinat Kinostudio,afer Kombinatit.Ne cante kisha celsa me mbajtjese celsash te kuqe dhe sende personale.Nese e ka gjetur dikush te me shkruaj dhe ja shperblej.
Kontakt:
Daniel +355698207955 18 Dhjetor 2023 - 21:58:54