E humbur: Me ka humbur qeni

Ka humbur tek 21 dhjetori ne Tirane para 2 ditesh, eshte moshe e madhe nuk degjon dhe me zorr ecen ka qen i veshur me nje xhupe roze. Ju lutem me ndihmoni qe ta gjejm. Seshte mesuar te rri jashte shtepise. Ka shperblim kush e gjen.
Kontakt:
Eneda +355684693530 21 Dhjetor 2023 - 18:07:49