Të humbura:

...
Portofol i humbur

Me ka humbur portofoli sot nga Sheshi Skenderbe per tek urbani porcelanit. Me interesojn kartat qe jan brenda

Aurora Picalli
+355683499988

14 Dhjetor 2023 - 23:41:03

...
Portofol i humbur

Pershendetje Sot ka humbur nje kulet ne zonen e Freskut diten e sotme me nje shum te konsidrushme brenda edhe me karta banke dhe ID me emrin ASTRIT SPAHIU..mbaheni shumen e lekve por ju lutem na ktheni kartat se jane shum te rendesishme.

Erta Spahiu
+355692800782

14 Dhjetor 2023 - 22:08:13

...
Portofol i humbur

Pershendetje Sot ka humbur nje kulet ne zonen e Freskut diten e sotme me nje shum te konsidrushme brenda edhe me karta banke dhe ID me emrin ASTRIT SPAHIU..mbaheni shumen e lekve por ju lutem na ktheni kartat se jane shum te rendesishme.

Erta Spahiu
+355692800782

14 Dhjetor 2023 - 22:08:10

...
Portofol i humbur

Pershendetje Sot ka humbur nje kulet ne zonen e Freskut diten e sotme me nje shum te konsidrushme brenda edhe me karta banke dhe ID me emrin ASTRIT SPAHIU..mbaheni shumen e lekve por ju lutem na ktheni kartat se jane shum te rendesishme.

Erta Spahiu
+355692800782

14 Dhjetor 2023 - 22:08:07

...
Portofol i humbur

Pershendetje Sot ka humbur nje kulet ne zonen e Freskut diten e sotme me nje shum te konsidrushme brenda edhe me karta banke dhe ID me emrin ASTRIT SPAHIU..mbaheni shumen e lekve por ju lutem na ktheni kartat se jane shum te rendesishme.

Erta Spahiu
+355692800782

14 Dhjetor 2023 - 22:08:07

...
Patente

Kam Gjetur nje patente Perballe taivanit

Eduart
+355695272888

14 Dhjetor 2023 - 20:36:05

...
Dosje e humbur

Me ka humbur nje dosje me dokumente ne afersi te stadiumit Dinamo. Dosja kishte kontrata noteriale shume te rendesishme per mua. Lutem kush e gjen te kontaktoje ne nr. 0692080940. Do te kete shperblim

Aida
+355692080940

14 Dhjetor 2023 - 20:12:44

...
Kam gjetur kart id

Gjetur

Xhevdet musteqja
+355682533333

14 Dhjetor 2023 - 19:09:19

...
Ka humbur ne kelysh Alabai ne Kukes.

Ka humbur nga dreka te lagjja 1 ne qytetin e Kukesit. Kush mund ta ket pa ose ka dijeni per ndodhjen ju lutem na kontaktoni ne kete nr: 0674444551 dhe ka shperblim.

Ari
+355674444551

14 Dhjetor 2023 - 18:17:18

...
Humbje Portofoli

Dje rreth ores 12:30 me ka humbur portofoli mrapa teatrit te operas Tirane afer stacionit te autobusa Kamzes.Brenda portofolit jan karte identiteti ,patente kart bank , celes dhe disa para .Nese dikush e ka pare te konkaktoj tek ky numri :0688150064 .Karta ka datelindjen 07 Maj 2001 .Inicialet DG

D Gj
+355688150064

14 Dhjetor 2023 - 17:37:39

...
Humbje Portofoli

Dje rreth ores 12:30 me ka humbur portofoli mrapa teatrit te operas Tirane afer stacionit te autobusa Kamzes.Brenda portofolit jan karte identiteti ,patente kart bank , celes dhe disa para .Nese dikush e ka pare te konkaktoj tek ky numri :0688150064 .Karta ka datelindjen 07 Maj 2001 .Inicialet DG

D Gj
+355688150064

14 Dhjetor 2023 - 17:37:37

...
Ka humbur nje telefon Iphone 12 pro max

pershendetje para nje muaj ka humbur nje iphone 12 pro max ne vlore afer gama market. Telefoni eshte ven ne FindMe mode por nuk eshte dorezuar .Ai qe e ka marr e ka par shenimin qe tel kerkohet qe ne daten 16 nentor ora 2pm ne rrugen Aleksander Moisiu ,vlore nese jua japin ose jua shesin me kete njoftim ju lutem me kontaktoni. pershkrim iphone 12 pro max i kercur tek kuadrati i kamerave me cover te tejdukshem

Zhulieta Capi
+355695337152

14 Dhjetor 2023 - 15:55:38

...
Portofol i humbur

Mbrem rreth ores 19 00 , me ka kumbur nje portofol ngjyr blu, rendesi jan kartat me shum se cdo gje , ne rast se gjindet me kontaktoni ne 0684599647

Alvaro
+355684599647

12 Dhjetor 2023 - 20:14:47

...
Portofoli i humbur

Ka humbur sot ne pasdite ne Tirane.Portofoli eshte si ne foto vetem se ne ngjyre bezhe.Kush e gjen do i lutesha te me kontaktonte dhe te me kthente dokumentat pasi leket mund ti mbaj. Faleminderit!

Irisa
+355675462514

11 Dhjetor 2023 - 16:20:05

...
Humb qeni !

Sot rreth ores 12:00 ne zonen e stadiumit te qytetit Pogradec me ka humbur qeni.Kush e gjen do te shperblehet.Nr kontakti 0683202242.

Ardit
+355683202242

10 Dhjetor 2023 - 17:25:00

...
cante e humbur

Me ka humbur canta ne urbanin e kamzes rreth ores 13 e 40 brenda ka portofolin karte id kart banke dhe disa para .Ju lutem nese e gjeni me kontaktoni. Entela 0683264931

Entela
+355683264931

10 Dhjetor 2023 - 16:40:42

...
Qen i humbur

Sot data 10 dhjetor me ka humbur qeni tek bulevardi i ri

Klaudia
+355673936037

10 Dhjetor 2023 - 14:33:09

...
Telefon i humbur ne Sarande

Ka humbe ky telefon A51 dat 02.12.2023 ne Sarand . Dikush e ka gjet dhe e ka fik . Teli me ka rene ne urban e pas meje ishin 2 persona te fundit qe dolen . Kushdo qe e ka eshte i lutur te ma kthej pasi kam foto me shum vlete te mamit qe me ka ndruar jett. Teli kishte nje kellef me 🍉 , ngjyr roz dhe wallper infermjeror. Kushdo qe e kthen o kete shperblim🥺🙏

Katerina
+355696388189

9 Dhjetor 2023 - 21:57:22

...
0684191643

Kam gjetur ket targen ne zonen e lanbregasit

Skerdi
+355684191643

9 Dhjetor 2023 - 15:32:37

...
kulet e zez

Urgjente me kan vjedhur ne urban kuleten me dokumentat karten e identiteti italiane karten e identiteti bullgare lejen e qendrimit italiane kodin fiskal sme interesojn fare leket si du ti majn tm kthejn dokumentat i kam jetesore 0685286325

angela
+355685286325

9 Dhjetor 2023 - 00:35:35