E humbur: Çante

Sot(26Shkurt) midis orës 5:30-6:00 ne mengjes kam bere 2 ndalesa afer bar ‘Mapo’ ne Kombinat dhe tek stacioni autobusit Delijorgji. Duke nxjerre sende te tjera sic duket ka rene canta. (Sende personale dhe karta) Faleminderit nqs kontaktoni. Eneida 0698738844
Kontakt:
Eneida +355698738844 26 Shkurt 2024 - 08:41:34