Të humbura:

...
Qen i humbur

Qeni eshte gjetur mbrem me dt 3.1.2024 ne qytetin e Elbasanit.

Erneda
+355675202806

4 Janar 2024 - 09:46:15

...
Ka humbur portofol

Tek lodrat ne qender esht vjedhur nje cant me portofol brenda...canta esht hedhur ne tok portofoli esht marr...brenda ka patut dokumenta te rendesishme dhe nje shum t konsiderueshme lekesh...leket ti mbaj dokumentat duhen shum flm

Mario
+355697291871

4 Janar 2024 - 00:49:00

...
Çelësa të humbur

Kam humbur çelësa motorri dhe shtëpie në zonën e Komunës së Parisit kush i gjen i lutur të kontaktojë 0693267774

Endrit
+355693267774

3 Janar 2024 - 23:47:25

...
Byrzylyk

Pershendetje Dua t’iu informoj se kam gjetur nje byrzylyk femije me emrin Amar tek nje lokal i quajtur B&B ne zonen e Shkolles se Bashkuar. Mundeni ta postoni ju lutem Faleminderit

Kevin
+355689304640

3 Janar 2024 - 22:11:18

...
Mace e Humbur

Pershendetje, me dt 30 dhjetor me ka humbur macoku i shtepise. Pershkrim fizik- british shorthair, ngjyra e kuqe, mosha 1 vjec. Macoku ka dale nga makina dhe nk e dime ne cf drejtimi ka ikur. Zona - ne qender te Freskut, perballe restorant Freskut. Ofrohet shperblim per kedo qe ka informacion.

Jerina
+355689044044

3 Janar 2024 - 21:52:53

...
Himbje celsi

Pershendetje Kerkoj ndihmen tuaj, pasi sot ne dreke me ka humbur celesi i makines, ne afersi te rruges 5 maji. Marka eshte Nissan. 0682384141

Mariglen
+355682384141

3 Janar 2024 - 19:35:56

...
PORTOFOL I HUMBUR

Në datë 01.01.2024 në rrugën Besim Alla, Yzberisht, Tiranë, kam gjetur një portofol me ca dokumente greke të një vajze shqiptare me emrin Tzoana Aliaj. Në portofol nuk kishte para, por vetëm dokumentet e vajzës në fjalë. Vajza të më kontaktojë që t'ia kthejë portofolin dhe dokumentet e saj në nr e telefonit +355682184565

Anxhela
+355682184564

3 Janar 2024 - 10:35:02

...
Portofol i humbur

Në datën 01.01.2024 në rrugën "Besim Alla" në zonën e Yzberishtit, Tiranë, kam gjetur një portofol që kishte vetëm ca dokumente greke të një vajze shqiptare me emrin Tzoana Aliaj. Personi që ka portofolin të më kontaktojë në nr e telefonit +355682184564 që t'i kthej dokumentet dhe portofolin e saj.

Anxhela
+355682184564

3 Janar 2024 - 10:31:17

...
Më ka humbur portofoli te 1 maji në Pogradec

Përshëndetje, gjatë ndërrimit të viteve më datë 1 janar, më ka humbur portofoli tek Hotel Bar Restaurant 1 maji në Pogradec. Brenda në portofol kam pasur kartën e identitetit me emrin Roland Bogdani, 170 euro, 20 dollarë dhe 3000 lekë. Kush e ka gjetur të më kontaktojë në numrin: +355682721011. Me mirëbesim ka dhe një shpërblim. Faleminderit.

Roland Bogdani
+355682721011

2 Janar 2024 - 20:54:40

...
Qen i humbur

Ka humb qeni naten e vitit te ri . Dyshoj qe mund ta ket marr dikush por i lutem ta ktheje pasi eshte me mjekim sepse eshte i semure

Fjorelo
+355698295012

2 Janar 2024 - 18:12:43

...
Iphon 15 promax i humbur te kodra diellit

Me date 1 Janar ne oren 9 te mengjesit pasi eshte verifikuar dhe nga kamerat, me ka ren celulari ne rruge (Iphone 15 pro Max me kapak te zi) ne maloren pasi kalon tunelin e Kodres se Diellit. Kam nisur procedurat per gjetjen e celularit nepermjet lokacionit po per te lehtesuar dhe pershpejtuar procesin do ju lutesha ta nxirrni kete lajmerim ne faqe qe personi qe e ka gjetur te mund te me kontaktoje ne kete nr: 0698041257 patjeter kundrejt nje shperblimi. Faleminderit

Red
+355698041257

2 Janar 2024 - 14:46:24

...
Ka humbur ne lagjen xhamllik nje pomeranian i bardh

Esht pomeranian i bardh .Jepet shperblim 200 euro per dike qe ma gjen ose ka info

Dajana Prifti
+355684907574

2 Janar 2024 - 00:26:48

...
Laptop

Prsh dje ne aeroportin e rinasit me ka humbur laptopi qe ka gjerat e shkolles dhe tani ndodhet ne nje shtepi ne Edgware shqiptari qe e ka gjetur te kontaktoj me ju dhe ta kthej sepse po mundohet dhe ta zhbllokoje por neser bej denoncim ne stacionin policor te Edgware por nese e kthen i jap dhe shperblim

Klajdi
+355695388288

1 Janar 2024 - 21:07:43

...
humbje

Pershendetje joq. Me falni per shqetesimin. Me ka humbur nje telefon iPhone 14 pro max lejla sot ne Peshkopi ne lagjen Dobrove. Ju lutem nxirreni si njoftim kush e ka gjetur te me telefonoje apo te kontaktoje me ju. ka dhe shperblim kush e gjen. Respekt.

Mariglene
+355696696664

1 Janar 2024 - 18:57:41

...
Maçok i zi, rruga Bajram Allaraj

Pershendetje, maçoku eshte 7 muajsh edhe ka trup te vogel. Eshte i zi por ka nje pulle te bardhe te pjesa e qafes. Eshte shume i dashur. Ka humbur ne rrugen Bajram Allaraj. Po behen disa dite qe nuk po kthehet ne shtepi. Nese dikush ne kete rruge ka ndonje informacion ju lutem te na lajmeroni pasi jemi shume te shqetesuar per te! Shume faleminderit!

Krista
+355683578393

1 Janar 2024 - 18:34:20

...
PORTOFOL I HUMBUR

Kam gjetur një portofol në rrugën "Besim Alla" Yzberisht, Tiranë. I përket një vajze shqiptare që jeton dhe studion në Greqi Personi që e ka të më kontaktojë në nr e telefonit +355682184564

Anxhela
+355682184564

1 Janar 2024 - 18:28:04

...
PORTOFOL I HUMBUR

Kam gjetur një portofol në rrugën "Besim Alla" Yzberisht, Tiranë. I përket një vajze shqiptare që jeton dhe studion në Greqi Personi që e ka të më kontaktojë në nr e telefonit +355682184564

Anxhela
+355682184564

1 Janar 2024 - 18:27:48

...
Vler sentimentale

Përshëndetje Ne daten 31/12/2023 rreth ores 13¹⁵ - 13²⁵ t drekes në rrotondon e Çermës kam harruar nj çant shpine dhe nj pal atlete ne nj mjet tip Ford Fiesta Blu model 2006 shofer nj djal i ri nga berati ! Nëse i ka gjetur i lutem të mi kthej nuk diskutohet falenderimi dhe vlera monetare !

Thanas
+355688258225

1 Janar 2024 - 13:51:46

...
Ka Humbur 1 Telefon Te Taxi Lux

pershendetje rreth res 21.30 kam harruar tek sedilja e mbrapme ne taksi lux telefonin samsunsg s22 kam harrruar sepse kisha djalin shum semure ju lutem kush do qe e ka gjetur te me kontaktoj ne numrin 0692762233 ne kundrejt shperblimit seopse kam shum foto te femijes tim

Jorges alija
+355692762233

1 Janar 2024 - 03:50:54

...
Me ka humbur nje marsup me portofol brenda tek Ali Demi

Pershendetje, me ka humbur nje marsup me portofol brenda tek zona e Ali Demit diku prane ish gjeologjikes. Portofoli kishte brenda 300 eur, rreth 60-80mije leke te vjetra, karte ID, patente dhe disa karta bankare!

Kevin
+355692604998

31 Dhjetor 2023 - 19:33:09