E humbur: Cante

Sot ne dt. 18 Shkurt tek shetitorja tek liqeni i Tiranes afer diges(aty ku shiten pop corn) ora 12:30 paradite kam humbur canten.Pervec vleres monetare kisha celesat e shtepise dhe celesat e makines.Karta e bankes dhe karta e identitetit.Nese i gjeni celsat dhe kartat i kam te rendesishme!
Kontakt:
Suela Baboci +355692110957 18 Shkurt 2024 - 15:53:24