Të humbura:

...
Telefon Samsung A21S

Ka humbur telfon ne zonen e Yzberisht telefoni ka qen me klluf te zi. Telefoni ka qen indetik si ne foto. Kush e gjen ka shperblim

Anxhela
+355696718638

8 Janar 2024 - 23:25:41

...
Çelsa makine

Ne zonen e brrylit ne Tirane kam humbur nje pale çelsa , kan qene çelsat e makines (A class) dhe çelesat e shtepise . Ka te varur nje arush prej metali me shkrim Munich. 0673338181

Anxhela
+355673338181

8 Janar 2024 - 22:51:55

...
Maçok i humbur

Pershendetje! Ky maçok ka humbur ne Tirane rreth dates 31 dhjetor. Nese dikush e ka par ose e ka mar do ju luteshim te na e kthenit 🙏 Numri i kontaktit: 0693997275

Kejsi
+355693997275

8 Janar 2024 - 21:54:50

...
Humbur cante

Tek unaza e re kam humbur sot mbasdite nje cante motori me portofol brenda celesa motori dhe celesa shtepie. Lutem kush ta gjej te njoftoj ne numrin e telefonit 0674813736. Do te kete dhe shperblim. jemi te interesuar ne vecanti per celesat e motorit.

Erarb
+355674813736

8 Janar 2024 - 21:05:20

...
Vjedhje portofoli

Pershendetje, me kane vjedhur portofolin ne urbanin e Kamzes. Dje rreth ores 6 pasdite. Nese e gjen dikush, ju lutem te me kontaktoj sepse kam te gjitha kartat ne te ( ID, karte banke, patente, karte studenti etj. ) Leket hallall, po te ktheje kartat. Emri Altea Curraj

Altea Curraj
+355676826337

8 Janar 2024 - 21:03:24

...
Portofol i humbur

Pershendetje sot me kan vjedhur kuleten tek autobuzi i saukut tek rruga e elbasanit rreth ores 12 e gjys ju lutem nese e gjen dikush te me kontaktoj pasi kam brenda te gjitha kartat personale (karten e bankes , te identitetit , te studentiti dhe leje drejtimin) emri F.Haxhiu

Fatima Haxhiu
+355684047502

8 Janar 2024 - 20:43:57

...
Portofol i humbur

Ka humbur / vjedhur nje portofol ngjyre te zeze tek stacioni i Unazes tek Xhamia e re tek rruga e Elbasanit. Kushdo qe e gjen, ose e rikthen, hallall leket brenda. Vetem ju lutem te kthehet, pasi ka dokumenta karta etj etj. Id ne portofol eshte e M.Dalipaj

Hendi Kono
+3556928170073

8 Janar 2024 - 16:43:34

...
Më ka humb një çantë

Më ka humb një çantë ngjyrë gri

Vilson
+355696839800

8 Janar 2024 - 16:35:58

...
Portofol

Kam gjetur nje portofol as oslo n 21

Ergi
+355693252161

8 Janar 2024 - 14:21:59

...
Humbje karte resident

Me ka humbur karta resident polake

Artan
+355682757777

8 Janar 2024 - 11:16:00

...
Humbje

Kam gjetur nje cels makine dhe nje cels i vogel si shtepie duket.

Nardi
+355692348757

8 Janar 2024 - 10:14:11

...
Portofol i humbur

Portofol i humbur ne date 06.01.2024 rreth ores 18:30,rruga Sina Goga ne Durres. Portofoli eshte jeshil (smerald) me nje aksesor gold. Brenda ka nje shume te konsiderueshme parash, kartat e bankes (jo shqipetare) dhe nje pale vathe. Do ishim shume mirenjohes nese na kontaktoni ne nr e tel: 0683594821 ose 0683594839

Serena Coniku
+3556835949821

7 Janar 2024 - 21:32:41

...
Portofol i humbur

Pershendetje! Mund ta publikoni? Me ka humbur portofoli sot armani ngjyre i zi mbrapa lulishtes tek treni ne durres/diku afer ukd me iniciale E. K. Ka brenda dokumenta italiane karte identiteti dhe patent shqiptare. Ju lutemi te me kontaktoni ne numrin 0694002226. Faleminderit.

Erind Korcari
+355694002226

7 Janar 2024 - 21:16:28

...
Kam humbur nje portofol/kulete te zi tek Pazari i Ri

Shperblim per ate qe e gjen. Eshte kapur nga kamerat gjithsesi. Faleminderit.

Irida Mucaj
+355694147589

7 Janar 2024 - 21:10:37

...
Portofol vajzash ne QS

Portofol,100 euro, 80 mije lek plus kartat

Mani
+355676922343

7 Janar 2024 - 19:41:45

...
Me kan vjedhur skuterin ju lutem me ndihmoni

Me kan vjedhur skuterin jeep tek selia e ps tek sheshi skenderbe perball mullirit ju lutem me ndohmoni ta gjej skuteri esht jeep

Daniel Spahiu
+355698815024

7 Janar 2024 - 15:08:24

...
Kam gjetur

Kam gjetur nje portofol qe i perket 1 vajze. Portofoli esht gjetur ne Durres tek rruga elektrikut. Permban brenda vetem dokumetacionet si p.sh kart id patent dhe karten e bankes

Eljo
+355698633383

7 Janar 2024 - 10:18:06

...
Portofol i humbur.

Portofol gri me yll nga njera ane ka humbur ne zonen e insitutit perball bujqesorit. Ka humbur me date 05/01/2024 rreth ores 9 te darkes. Nese dikush e ka gjetur ju lutem ma ktheni sepse skam si bej pagesen e shkolles.

Arbias
+355677174498

7 Janar 2024 - 09:30:28

...
Portofol me dokumenta

Me ka humbur sot nje portofol me dokumena, ne Tiran tek selvia rreth ores 15:30. Do ju lutesha kush ta ket gjetur te ma kthej sepse jan shum te rendesishme per mua (do ket shperblim) +355 69 343 0571

Gentjan Lasku
+355693430571

7 Janar 2024 - 01:02:20

...
Humba iphone 14 promax

Iphone 14 pro max 128gb. Kasa ngjyre gri dhe iphone ngjyre lelja. Iphon ka humbur ne segmentin ATSH- Hyrja e Ali Demit/tyneli- ne drejtim te ish tregut elektrik. Personi qe e gjen ka edhe nje shperblim 200€. Ju lutem telefononi ne 0692484471 ose 0693941281

Shpetim
+355694788756

6 Janar 2024 - 23:47:13