Të gjetura:

...
Kulete e humbur

E gjeta ne qender . Ka nje karte identiteti dhe nje abone brenda . Mund ta marri djali tek nabucco lounge ktu tek galeria tek 17 nentori

Jona
+3554183885

18 Maj 2024 - 19:47:38

...
telefon i gjetur

kam gjetur nje telefon dje ne rrugen janos hunyadi

xh
+355696471272

14 Maj 2024 - 07:23:19

...
A është kjo macja juaj?

Kjo mace eshte gjetur ne astir, ne 12/05/23. Mund te ket ren nga ballkoni, gjithsesi pasi e cova ne spital eshte me mire. Te me kontaktoj pronari ju lutem. Ka kte kolar te zi/te kuqe me nje top te kuqe.

Zafira
+355694606593

13 Maj 2024 - 10:06:42

...
Kufje tek piramida

Kufje sony te zeza tek nje stol tek piramida

Subuwuu
+355688179724

13 Maj 2024 - 00:59:05

...
Portofol me para dhe karta brenda

Pershendetje, kane harruar kete portofol me karta brenda dhe para, tek Gelateri “FABRIKA” Bulevardi Zogu I perballe Conad.

Fabrika
+355686629559

12 Maj 2024 - 22:18:08

...
A eshte kjo macja juaj? 🐈

Kjo mace ka humbur ne kompleksin Golden Park tirane. Pronari te me kontaktoje

Anxhela
+355695730208

9 Maj 2024 - 14:18:05

...
Celes Makine

Kete celses e kam gjetur prane kryqezimit nene tereza

Erisa
+355682523307

6 Maj 2024 - 19:07:27

...
Byrzylyk floriri

Byrzylyk floriri ku jane te shenuar 4 emra. Gjetur prane kopshtit zoologjik

Andi Gjeli
+355696224974

6 Maj 2024 - 10:37:25

...
Telefon

Mbreme kam gjetur kete telefonin ne daljen e parkimit te TEG. 0692467903

Ornel
+355692467903

5 Maj 2024 - 10:34:42

...
Ore dore

Sot pasdite ne abdesthanen e xhamise Tufine eshte gjetur nje ore dore

Ervin
+355692387654

2 Maj 2024 - 22:31:55

...
Karte ID

Pershendetje,kam gjetur sot ne zonen e Bamir Topit kte karten

Enea
+355693780219

2 Maj 2024 - 14:16:39

...
Patent e gjetur

Kam gjetur kete patenten tek rruga Isa Boletini qender afer vila verde.

Dila
+355692679938

1 Maj 2024 - 17:29:04

...
Karte banke e humbur

Kam gjetur nje karte banke me emrin Evisa Karrica ne kinostudio. Nese interesohet personi te cilit i ka humbur mund te kontaktoje.

Gabriela
+355677286888

30 Prill 2024 - 18:13:29

...
Çelës makine i gjetur

Është gjetur ky çelës makine te shtacioni i autobusit në mapo kombinat Tiranë në orën 12 e 10.të interesuarit të kontaktojnë në redaksi ose në numrin e telefonit 0696113637

Anonim
+355696113637

28 Prill 2024 - 23:02:43

...
iphone. 8

Esht humbur nje iphone 8 ne rrugen Patok kurbin Bar milano

Anonim
+355686901022

27 Prill 2024 - 18:45:50

...
Portofol i gjetur

Kam gjetur portofol tek stacioni i unazes tek boka rr Bardhyl dua tja dorzoj vajzes.

Bukra
+355684164930

27 Prill 2024 - 12:33:50

...
Portofol i gjetur

Portofol i gjetur tek urbani i linjës Porcelan. Personi që e kërkon të më kontaktojë tek ky numër: 0676806216

Xhensila
+355676806216

23 Prill 2024 - 14:29:10

...
Byrzylyk femijesh

Pershendetje, sot rreth ores 9.30 kam gjetur kete byrzylyk femijesh te nje bankomat BKT afer kinostudios. Ka nje emer te shkruar. Kush e di emrin e shkruar ne te te vij ta marr te recepsioni i Hotel Gjilanit afer Shkolles se Bashkuar.

Joniada
+355692027646

23 Prill 2024 - 11:24:42

...
Portofol

Portofol i gjetur ne laprak te Amc

Miko
+355696897480

22 Prill 2024 - 19:01:42

...
Qeni me qafore te kuqe

E kemi gjetur tek Ring Center dhe po e mbajme ne kujtdo qe i perket eshte i lutur te me telefonoj dhe te vij ta marri.

Tomas Kore
+355692345612

21 Prill 2024 - 12:57:31