Të humbura:

...
Kan humbur nje pale Qelesa prane Toptanit

Pershendetje Kam gjetur Qelësat pran Toptanit mund ti ken humbur Dikujt ju lutem mund te kontaktoni prane numrin 0696771218 ne Whassapp

Luis Sheta
+355684212932

26 Maj 2024 - 00:00:52

...
OTDR

Nje pajisje OTDR ka humbur brenda Tiranes. Ka nje ekran te thyer, mbahet ne dore dmth eshte pajisje elektronike. Ju lutem kush e gjen ja di per nder!!!! Fotoja eshte marr ne internet por eshte identike me pajisjen.

Armand
+355676462175

25 Maj 2024 - 18:47:12

...
Portofol i humbur

Me ka humbur portofoli tek zona e liqenit artificial tirane rreth ores 23:00 nqs e gjen dikush te pakten te me japi dokumentat ju flm

Ramazan
+355693322288

25 Maj 2024 - 12:02:23

...
Cante

Ne daten 23Maj,ne fluturimin tirana-bologna te ores 16:35 jane ngaterruar 2 canta shpine te ngjashme me njera tjetren(ngjyre e zeze). Canta e shpines qe kam marr eshte me rroba meshkujsh. Ju lutem nese eshte e mundur,djali i cili mund te kete kte canten te me kontaktoje

Eneda
+355696987876

25 Maj 2024 - 11:43:58

...
Qen i humbur, Durrës

Pitbull femër, ne ngjyrë gri të erret me te bardh, i vogel ne trup, ka humbur prej disa ditesh ne lagjen 15 Durres. Do vlersonim shume cdo informacion nga kushdo qe e ka pare ose gjetur. Nr tel: 0683324467

Izaura
+355683324467

24 Maj 2024 - 14:15:47

...
Ngaterrim cantash

Dje me date 23/05/2024 ne avionin e linjes Torino -Tirane ka ndodhur nje ngaterrim cantash. Canta qe ka mare personi tjeter permanente ilace per nje person te semure. Canten e tij e ka policia e aeroportit. Ju lutem na kontaktoni

Suela
+393336925053

24 Maj 2024 - 08:35:02

...
portofol ne astir i humbur.

me ka humbur nje portofol ne astir do ju lutesha te ma ktheni nese e gjeni sepse kam karta dhe disa gjera personale kush e gjen ka shperblim 0694763102

valeria
+355686222233

23 Maj 2024 - 20:07:38

...
Humbje portofoli.

Me ka humbur portofoli ne Elbasan Lagja 5 maji (rrapishte) kam dokomentat brenda qe me duhen,,karta ID me iniciale D.Q Nese dikush e ka gjetur ju lutem te ma ktheni. Kisha edhe kartmonedha ne euro e lek shqiptare

Desada
+355684139951

23 Maj 2024 - 19:59:58

...
Me ka humbur macoku

Pershendetje JOQ! Doja te beja me shume nje kerkes dhe lutje per nje zonje . Pasi dje mbasdite me ka humbur macoku ndoshta per dike eshte qesherake por per ne eshte si nje pjestar i famljes sidomos per nipin tim 3 vjecar qe eshte shume i lidhur me macokun dhe qan per te. Nje zonje eshte pare qe e ka ledhatur ,lozur dhe e ka mare ne krah e ka ikur . I lutem shume te me kontaktoj nje nr tel qe do le ketu tek ju ose ta dergoi tek vendi ku e ka marre (poshte pallatit) Ps:Macoku ka nje qafore te zez

Juna spaho
+355693382202

23 Maj 2024 - 19:42:27

...
Tel

Prsh mbrem ne ore te vona ka humbur nje iph 12 pro ka pas te kasa edhe kart id edhe patentdmth personi esht bllokuar fare sleviz dot pa ato ju lutem kush ka naj info ose e ka gjet te marre ntel

Lindi
+355695264112

23 Maj 2024 - 12:47:32

...
Portofol i humbur

Me ka humbur nje portofol ne qender te Tiranes rreth ores 5 mbasdite i cili brenda ka pasur kart banke kart id dhe karten e studentit si dhe 20 mij lek te vjetra ju lutem me ktheni karta leket mbani sepse nuk i dua

Juela
+355693417167

22 Maj 2024 - 18:26:46

...
Celes makine renault scenic

Ne zonen e laprakes pothuajse perballe me kupolen rreth ores 4 me ka humbur nje celes makine renault scenic. Ju lutem kush e ka gjetur te me kontaktoje... ofroj dhe nje shperblim... 0688294517

Erlind
+355688294517

21 Maj 2024 - 22:42:01

...
portofol i humbur

ka humbur ky portofol, ju lutem nese eshte e mundur te kthehet sepse ka disa dokumente qe perdoren pothuajse perdit, per leket nuk eshte problem

xhorxhina goxho
+355696168309

21 Maj 2024 - 22:38:36

...
Biçiklete e vjedhur

Te shtunen mbasdite me kane vjedhur biçikleten tek zona e liqenit artificial.Kush ka ndonje informacion ose e ka pare diku ju lutem me kontaktoni. Kush e gjen ka shperblim.

Marjo
+355685836416

20 Maj 2024 - 16:51:23

...
Cels Makine Benz

Ne oren 21:00 kam qene te rruge e durresit ne drejtim te sheshit Skenderbej deri te liqeni ne qofte se e ka gjetur dikush kane qene 2 celsa njeri ishte celsi i thjeshte makine kurse tjetri ishte pulti i makines.

Skerdi
+355684184547

19 Maj 2024 - 23:45:37

...
Cante

Ka humbur nje cant guess ngjyre kafe sot ne ali dem date 19.05.2024 rreth ores 19: 45 prane raifassen bank ju lutem na intereson dokumentacioni kundrejt njw pagese kush e ka gjetur

Daniela topuzi
+355693939180

19 Maj 2024 - 20:49:20

...
Portofol

Me ka ren nga xhepi portofoli ne autostraden nga rrethi i rrogozhines deri tek porti i durrsit. Me ka ren nga xhepi pasi isha me motorr. Ne portofol kam pasur 800 mij lek dhe kart id patent kart banke. Nese esht e mundur gjendja ju lutem me kontaktoni. Portofoli lente jet me lek pa lek si te jet.

Mario Mato
+355674925266

18 Maj 2024 - 18:08:50

...
Celsa makine shpije pune

Me kan humbur disa celsa Shpije makine pune jan grup me kan humbur ne astir perballes viles L por jo ne rrug kryesore mbrapa neles me ca rrug lagjje andej kan nje mbajtese me foton time kush i gjen ju lutem tme kontaktoj

Fernando
+355688636628

18 Maj 2024 - 17:19:41

...
Patente

Patente e gjetur

Romina
+355697265444

17 Maj 2024 - 18:46:36

...
Kllef celulari me karta i humbur

Pershendetje! Me ka humbur nje kellef portofoli me magnet me karta ne aksin e rruges milot-fushekruje afer karburant Eri. Kllefi ishte mbi makine prandaj mund te ndodhet ne dy anet e rruges. Nese e gjeni me kontaktoni ne whatsapp ne numrin: +4792527780

Gentjan Ramaj
+355692239098

17 Maj 2024 - 16:28:05