Të humbura:

...
Humbur portofol i zi dhe pasaporte me emrin Hakile Cuni

Diten e sotme gjyshes time i eshte vjedhur portofoli me para dhe pasaporte ne autobusin e linjes Durres-Rade.Nese ndonjeri nga ju e ka gjetur portofolin ose nese e keni gjetur pasaporten ju lutem te me kontaktoni ne numrin +355 68 31 23 499

Hakile Cuni
+355683123499

11 Qershor 2024 - 13:46:13

...
Cante meshkujsh e humbur

Kam humbur nje cante dore tek zona e parkut mbrapa Lagunes perballe piramides. Canta kishte logo philipp plein (fallco ske ce do as me e shit). Ju lutem kush e ka gjetur tme kontaktoj. Rrespekte ju rujt zoti

Enea Taipi
+355682078062

11 Qershor 2024 - 00:54:57

...
Varse floriri e humbur tek zona e Arenes

Varse floriri, me zinxhir te holle. Nga njera ane ka nje engjell dhe nga ana tjeter shkruan “onit nga nena”. Nese e gjeni ju lutem me kontaktoni 0683681631

Antonjo
+355683681631

10 Qershor 2024 - 23:55:44

...
I humbur, jepet shperblim 500€

Ka humbur ne zonen e Valasit Cerrik,pare per here te fundit me date 17 maj. Bambi eshte 7 vjec dhe me mjekim , u bene tashme 24 dite nuk ndodhet prane nesh. Mendojme se e ka mare dikush zemermire pasi ndjek makinat. Eshte i mesuar me makinen, futet brenda nese i hap deren.Ju lutem kush e shikon te njoftoje ne nr e celit 0696629931 , sepse familja po e kerkon deshperimisht. Nuk do i behet asnje pyetje personit qe e ka gjetur, shperblimi jepet me deshiren me te madhe.Faleminderit! ( Nuk e ka qaforen)

Megi
+355696629931

10 Qershor 2024 - 23:33:25

...
Eshte humbur kjo mace ne Bilisht

Macja ka 3 dite qe eshte larguar nga shtepia dhe familja qe ka ne pronesi macen jane shume te lidhur me te. Kushdo qe e gjen do te kete shperblim te mire. Faleminderit!

abelprengaj@gmail.com
+355682363664

10 Qershor 2024 - 20:45:48

...
Oreo

Oreo ka 6 dit qe ka humbur , ju lutem kush e sheh ne zonen e trreshit te me kontaktoj

Leonora
+355682100791

10 Qershor 2024 - 17:40:56

...
Byrzylyk i humbur ne Vlore

Sot data 10/06/2024 kam humbur ne Vlore byrzylyk modeli si Van Cleef & Arpels alahambra me detaje t bardha e motife lule 5 … isha te stacioni i autobuzit tek tregu i orizit para Life Fitness , nga ora 2:15 deri n 2:30 isha aty mora autobuzin e Ujit te Ftohte . Ju lutem nese e ka gjetur dikush te me njoftoj ! Do jua blej ne nj cmim qe doni ju! Nuk ka vlere materiale per mua por ka vlere personale emocionale ! Ju lutem do jua blej vetem te ma shisni mua !

Emila
+355675376226

10 Qershor 2024 - 15:38:48

...
Cante e humbur

Ju lutem nese mund te me ndihmoni sepse sot ne 8:35 ne mengjes ne linjen e Porcelanit ne hapesiren midis 2 karrigeve kam harruar canten me portofol me shume te konsiderueshme ,me Karta , syze enzo attini ,celsat e shtepise etj Ne 8:35 kam zbritur te stacioni i fundit ne qender ..Kush ka arritur ta Gjeje nese mund te me kontaktoje kundrejt nje shperblimi.Canta ka punimin e ngjashem si ne fotot vetem se eshte pak me e madhe ne forme kove ..Faleminderit.

Dorina
+355695595380

10 Qershor 2024 - 15:29:57

...
Patente e gjetur

Patente e gjetur tek kioska amstle te universiteti politeknik

Dionisa
+355683620045

10 Qershor 2024 - 15:27:19

...
Humbje portofoli

Pershendetje! Sot rreth ores 15:30 ne Golem afer kompleksit Vllezerit Murrizi me ka humbur portofoli( te cilin e kam harruar te shazlloni) Ju lutem dikush qe mund ta ket gjetur te me ktheje dokumentat qe kam pasur ne portofol se i kam shume te rendesishme. Faleminderit!

Reno Bardho
+355695147572

10 Qershor 2024 - 00:52:33

...
Unaza te humhura

Dje ne dark na kan humbur unazat ne golem ne rrugen e restorantit El Sabor Unazat jan humbur tek loja qe i bie boksit Kush i ka gjet te lutem ti kthej sepse jan kujtim nga gjyshja Do shperblehet

Mario
+355699564467

9 Qershor 2024 - 21:04:00

...
Qenushe e humbur

Ka humbur qenushja ne Tirane sot tek Rruga e durresit. Ju lutem kush e shikon ta mbaje. Qenushja ka kollare te kuqe dhe eshte shume e frikesuar . Qenushja ishte shpetuar para disa ditesh nga rruga ne Gjirin e Lalezit nga vete une si vullnetare dhe e dergova tek familja adoptuese ne Tirane. Sot ajo ka keputur litarin dhe I ka iku me vrap.

Tina
+355689006213

9 Qershor 2024 - 14:35:12

...
Çante e

Një grua ka vjedhur një çante te sheshi“Wilson” në Sophie Caffe. Gruaja duhet ta kthej aty përsëri çantën ose do ta denoncoj në polici sepse kam identitetin e saj.

sonja
+35594713066

9 Qershor 2024 - 13:58:33

...
Pasaporte e humbur

Eshte gjetur pasaporte ne sheshin e tiranes ,kush e njeh personin te me lajmeroje

Qemal
+355693119332

8 Qershor 2024 - 23:19:02

...
Ka humbur nje mace

Pershendetje ka humbur nje mace ne zonen e 5 Majit.Ju lutem kushdo qe e gjen ose qe e ka par te njoftoj sepse esht dhurat.Kushdo qe e gjen ka shperblim.Faleminderit!

Julian
+355686735790

8 Qershor 2024 - 13:23:34

...
Humbje e portofolit

Jam nje studente. Isha duke ikur per ne shtepi me urbanin e jordan misjes ose qytet studentit dhe me kane vjedhur portofolin ne urban i kerkoi personit qe ma ka vjedhur portofolin qe dua te me japi vetem kartat nuk i dua leket

Adela
+355676589453

7 Qershor 2024 - 19:23:25

...
Ka humbur kotele ofrohet SHPERBLIM 0696234726

Ka humbur kotele tek pallatet Hawai perball German Computers komuna e parisit Kotelja quhet Lilo dhe ofrohet shperblim shum i mire nqs kthehet nmr tlf 0696234726 / 0685606611

Arber
+355696234726

7 Qershor 2024 - 16:59:15

...
Cante e ngateruar ne avjon

Cante shpine e zeze me kafe Ne avjonin wizz air ne linjen Köln-Tirana

Najada
+355672058292

7 Qershor 2024 - 14:04:42

...
Syze dielli te humbura

Dje kam ne oren 18:00, kam marre taksi nga kupola per tek univesiteti ekonomik. Aty kam harruar nje pale zyre dielli. Nuk kam te dhena te taksise sepse ishte rastesisht. Shoferi ishte nje zoteri paksa i shendoshe, i thinjur. Nqs zoteria e shikon kete i lutem te me kontaktoje. Faleminderit!

Redina
+355693802517

7 Qershor 2024 - 09:40:10

...
Cante meshkujsh

Eshte cante krahu meshkujsh me rrip kaf edhe si ne bezhe. Brenda ka portofol ku eshte e gdhendur pjestaret e familjes. Mjetet e identifikimit dhe nje shume parash(me nevoiteshin per nje kurim) Me ka rene tek nje xhep ne rruge diku ne aksin fier mallakaster Isha i lutur kush e ka gjetur te me kontaktoi tek nr tel 0698733773 Karta mban inicialet E.G

Bora
+355698733773

7 Qershor 2024 - 07:59:28