Të humbura:

...
Unaz e humbur

Me ka humbur nje unaz me gjel ne kisht te lacit ne oren 15:30 Dt 16/4/2024 kush e kthen ka shperblim

Ledi
+355689522119

16 Prill 2024 - 17:00:18

...
Qen I humbur

Përshëndetje Më ka humbur qeni ne rrugen e burgut rreth ores 3 e gjys,quhet Charli dhe eshte 5 vjeç Kush e ka parë do ju lutesha të më njoftonin jam me dy fëmi t vegjël që nuk më rrin dot pa të. Shpërblim për këdo që me sjell Charlin 0696767377

Ana
+355696767377

15 Prill 2024 - 23:58:45

...
Humbur pashaport dhe celsa

Pershendetje diten e shtune pasdite me ka humb pashaporta (me veshje roze) dhe celsat (zona Delijorgji ose TEG). Nr kontakti +355 68 553 0911 Faleminderit!

Sidorela Skenderaj
+355697255505

15 Prill 2024 - 22:55:45

...
Portofol i humbur

Ka humbur ky portofol tek Casa Italia me date 13 prill. Ju lutem kush e ka gjetur te me ktheje ose lere tek informacioni i casa italias vetem kartat dhe patenten. 0694077340

Elona Ikikardes
+355672070058

15 Prill 2024 - 20:01:04

...
Portofol i humbur

Pershendetje! Sot ne autobusin e linjes Kinostudio me ka humbur nje portofol i vogel ne ngjyre te zeze dhe pjesa brenda eshte roze! Ju lutem nese e gjeni me kontaktoni pasi kam te gjitha kartat qe me nevojiten (karte studenti, karte identiteti dhe patente) dhe nuk e kam mundesine ti beje dhe njehere nga e para.🙏🏻Portofoli eshte me zinxhir dhe me hapje, pak a shume i njejte si ky ne foton me poshte.

Gejsa
+355676695178

15 Prill 2024 - 19:39:48

...
Portofol i humbur

Prsh kam humbur nje portofol dje nga ora 10:10-10/40 mundet te mket ra ose ne urbanin e institutit ose rruges anash lebon der te pallati i ringut Nr tel 0693130851 Pavlo Brunga

Pavlo
+355693130851

15 Prill 2024 - 13:02:19

...
Byrzylyk i humbur

Humbur ne fillim te rruges Don Bosko byrzylyl floriri

Alba
+355697490283

15 Prill 2024 - 09:14:11

...
Portofol i humbur ne zonen e astirit

Ka humbur nje portofol ne zonen e astirit. Brenda ka pasur 2 karta banke, patent, passaport dhe 700+ euro. Mjetet e identifikimit jane ne emrin e Dejvis Metushi. Nese dikush e ka gjetur. Do lutesha tte me kthenit dokumentat, pasi e di qe leket nuk i kthen kush. 0694864734

Dejvis Metushi
+355694864734

15 Prill 2024 - 08:52:12

...
Portofol i humbur

Ne date 14.04 rreth ores 19 afer Well ne Astir me ka humbur portofoli, Nqs e gjen dikush tel ne +355677348777

Blerta Kapllani
+355677348777

15 Prill 2024 - 00:06:43

...
Portofol i humbur tek liqeni artificial

Diten e sotme kam humbur portofolin tek liqeni artificial ne fund ku merren bicikletat per xhiro afer me shkollen Wilson. Portofoli eshte katror i zi dhe brenda ka patenten dhe karta dhe nje foto te djalit tim Ju lutem kush e ka gjetur te me kontaktoje.

Enes
+355676027552

14 Prill 2024 - 23:38:16

...
Nje papagall i humbur

Diten e djeshme, date 13 prill ka humbur nje papagall femer ne zonen e Medreses. Kush e ka pare ose e ka gjetur te me kontaktoj ne numrin 0695110649. Ofroj shperblim per kedo qe e ka gjetur!

Em
+355695110649

14 Prill 2024 - 14:45:04

...
Targe automojeti

Pershendetje si jeni? Sot nga dreka kam humbur nje targe automojeti . Ju lutem kush e gjen te me kontaktoj.

Erion
+355697763239

14 Prill 2024 - 13:54:04

...
Targe makine

Me ka humbur njera targe dje ne Tr..ju lutem kush mund ta kete gjetur te me shkruaje..flm

Ilirjan
+355696619394

14 Prill 2024 - 11:19:51

...
Unaze e humbur

Pershendetje, Me ka humbur nje unaze qe ka vlere per mua (nuk eshte flori). Mund te me ket rrene ne nje nga kompanit e taksive qe nuk e mbaj mend emrin dje per rrugen e bere nga blloku tel kodra prifit. Ose kush mund ta ket gjetur te kodra prifitit qe mund te me kete rene kur kam zbritur. Te lutem nese dikush e ka pare apo e ka gjetur te me kontaktoj. Ka edhe shperblim. Faleminderit!

Buena
+355697534452

13 Prill 2024 - 22:09:54

...
Kerkoj nje telefon te humbur

Telefoni ka humbur ne 13 prill 2024 ne zonen Kutalli Dimal Berat , telefoni permban cdo informacjon, numer telefoni dhe fotografi. I lutem personin qe e ka gjetur qe ta kthej dhe do te mari nje shperblim.

Rrapi
+355682984517

13 Prill 2024 - 21:41:02

...
Humbur cante e vogel dore

Canta eshte harruar tek stolat tek liqeni i farkes,rreth ores 18:30 13 prill,kerkojme Vetem dokumentat

Kristjana
+355688753617

13 Prill 2024 - 19:32:22

...
Humbje portofoli

Ju lutem me ka humbur portofoli sot ne Durres. Ngjyre jeshile e erret. Nuk ka problem per parate por ju lutem karten e identitetit dhe patenten nese ka mundesi personi qe e ka gjetur. Do ju falenderoj shume.

Suela Dedja
+355696934605

13 Prill 2024 - 18:07:43

...
Celsa

Kan humbur njepal celsa makine ne afersi te shkolles bujqesore ne korce , kush me ndihmon ti gjej normal qe do te ket shperblim

Altin
+355684343001

13 Prill 2024 - 17:13:31

...
Kartë ID

Kam gjetur një Kartë ID gjatë pedonales

Arlinda
+35596819207

13 Prill 2024 - 15:49:35

...
Macok

Ka humbur nje macok 4 muajsh British tek kompleksi Kontakt sot 14/04/2024 Tirane ju lutem nes ee gjeni kontaktoji ne +355 69 243 7610

esti Zaimaj
+355692437610

13 Prill 2024 - 15:44:15