Të humbura:

...
Me kan humbur celsat e makines

Ne plazin e semanit me kan humbur celsat e makines nese dikush i ka gjetur te me kontaktoj normalisht ka nje shperblim nga ana ime

Jurgen
+355684672113

18 Mars 2024 - 14:26:13

...
Humbje e nje dosje

Sot rreth ores 11:00 me dt 18.03.2024 kam humbur nje dosje ne qender te fshatit Zejmen Lezhe afer komunes- postes. Ne dosje ndodhen 3 pashaporta 2 karta identiteti shqipetare Dhe 1 dokument ne gjuhen italiane Ju lutem kush mund ta kete gjetur te na lajmeroje ne kete nr telefoni 0688682837 Ofroj shperblim sepse ne ate dosje ndodhet nje pashaporte qe ka vlere shume te madhe afektive e jo ekonomike. Shume faleminderit

Maenglesta lekgegaj
+355688682837

18 Mars 2024 - 14:09:17

...
syze optike me kllef te zi

ne daten 15.03.2024 afersisht mr. chicken te blloku me kane rene syzet optike nga xhepi sebashku me kllef te zi lekure. ka shperblim 0698588363

stefi
+355698588363

18 Mars 2024 - 12:58:27

...
Portofol

Me ka ren portofoli te zona e globe rruga kavajes kame te gjitha kartat me iniciale F.K ju lutem kush e gjen te me kontaktoje

Fabjola Kurti
+355692022799

18 Mars 2024 - 12:25:07

...
Portofol i humbur

Kam humbur nje portofol te zi ne daten 18 mars rreth ores 7-8 te mengjesit ne zonen e selites afer tregut ushqimor. Te lutem nese e gjeni me lajmeroni . Kam pas dokumentet id patenten dhe karta bankare .

Usejd
+355688030022

18 Mars 2024 - 09:35:11

...
Kemi gjetur celsa

Kemi gjetur disa celsa nje nder tyre nj cels makine ...Kujt i kane humbur te kontaktoj ne nr 0683053399 me nj kart id dhe se ku ikan humbur

Marenglen
+355683053399

17 Mars 2024 - 23:41:36

...
Kemi gjetur iphone 7

Tek fusha kuqe mrena fushes

Alvis raza
+355688358687

16 Mars 2024 - 20:53:57

...
Qen I humbur ne yzberisht

Nese e ka pare njeri ju lutem te me ndihmoj ta gjej 0694872982

Erli
+355694872982

15 Mars 2024 - 17:15:54

...
Qeni humbur

Sot rreth ores 14:46 mka humbur qeni ne astir prane viles l esht qen i kaft i hapur me putra tbardha .Rrac e shartuar maltez me minispic.Ju lutem kontaktoni

Marjana
+355684576427

15 Mars 2024 - 17:00:09

...
iphone 14 pro max i humbur

ka humbur nje iphone 14 pro max lejla telefoni ka humbur nga zona e pallateve cabej deri tek megateku telefoni permabn cdo dokument te biznesit kush e gjen ka shperblim

denis lika
+355696626537

15 Mars 2024 - 15:12:30

...
iphone 14 pro max i humbur

ka humbur nje iphone 14 pro max lejla me kllef te zi nga zona e pallateve te cabej deri tek megateku kush e ka gjetur ka shperblim(lek)

denis lika
+355696626537

15 Mars 2024 - 15:09:52

...
Qels makine Volkswagen dhe disa qelsa tjere te rendesishem

Pershendetje dje kam humbur qelsat e makines dhe disa qelsa tjere te rendesishem tek liqeni Artificial ne Tirane . Ju lutem kush i gjen do ket nje demshperblim

Rushit
+355682424245

15 Mars 2024 - 09:52:27

...
Qen i humbur

Pershendetje, ka humbur ky qen ne zonen e Lungomares ne Vlore. Nese e dikush e shikon ju lutem te na njoftoj.

Leni
+355699922902

14 Mars 2024 - 20:53:57

...
Qen i humbur

Pershendetje, ka humbur ky qen ne zonen e Lungomares ne Vlore. Nese e dikush e shikon ju lutem te na njoftoj.

Leni
+355699922902

14 Mars 2024 - 20:53:52

...
Telefon i humbur

Pershendetje! Sot rreth ores 1:30 me ka humbur telefoni (iphone 12 pro ngjyre blu) perball piramides, afer lagunes. I rash nr tim dhe ma hapi dikush por tani telefoni eshte i fikur mbase nuk ka bateri. Nqs personi qe e ka gjetur shikon kete njoftim ju lutem te kontaktoje tek 0692030604

Erisa
+355692030604

14 Mars 2024 - 15:58:11

...
Qenush i humbur

Qenushi ka humbur ne Elbasan.Nese dikush e sheh eshte i lutur te kontaktoj.Faleminderit

Megi
+355694858310

14 Mars 2024 - 14:43:37

...
Humbje telefoni te liqeni paskuqanit

Me ka humbur nje telefon samsung te liqeni i paskuqanit nga shetitorja rreth ores 12:45 dat 14.03.2024 dhe nese dikush e ke gjet ju lutem kontaktoni te ky numer 0697112202

B
+355697112202

14 Mars 2024 - 13:13:12

...
Humbur

Më ka humbur canta e dores me dokumenta brenda si patenta karta e id karta bankare dhe kuleta ka pasur dhe sende te tjera por te rendesishme jane dokumentat me emrin Fation Selimi.Ne Shengjin të Lezhes.Do isha shume mirnjohes neseee do e shpendanit si info me te tjeret qe njihni ne lezhe . Faleminderit

Xhoana
+355683828812

13 Mars 2024 - 22:54:31

...
Marsup ngjyre blu

Pershendetje.. Me ka humbur canta(marsup ngjyr blu) nga rruga komuna parisit e ne te kisha dhe gjera personale si kart indetiteti, pashaport, patent ,celular( me nr e biznesit ne te 0692798458)leje drejtimi te makines dhe nje shume monetare afro 17.000 lek dhe 200€ nuk me intereson asgje tjt vtm kartat personale plus qe i ofroj prap nje shume te konsiderueshme shperbilimi. Inicialet K.N ditelindje 23.02.1998 Durres

Niko
+34671991998

13 Mars 2024 - 21:35:45

...
Humbje portofoli

Sot me kane vjedhur portofolin ne autobuzin e porcelanit. Personi i cili dyshoj se me ka vjedhur portofolin zbriti ne te njejtin stacion, tek Xhanfize Keko dhe mori drejtimin per nga TV Klan. Eshte nje portofol i zi mesarar, si ne foton qe po ju bashkangjis. Brenda kishte mjete identifikimi dhe disa sende te vogla personale si dhe foto

Xheni
+355676355183

13 Mars 2024 - 18:28:46