Të humbura:

...
Humbje e portofolit

Jam nje studente. Isha duke ikur per ne shtepi me urbanin e jordan misjes ose qytet studentit dhe me kane vjedhur portofolin ne urban i kerkoi personit qe ma ka vjedhur portofolin qe dua te me japi vetem kartat nuk i dua leket

Adela
+355676589453

7 Qershor 2024 - 19:23:25

...
Ka humbur kotele ofrohet SHPERBLIM 0696234726

Ka humbur kotele tek pallatet Hawai perball German Computers komuna e parisit Kotelja quhet Lilo dhe ofrohet shperblim shum i mire nqs kthehet nmr tlf 0696234726 / 0685606611

Arber
+355696234726

7 Qershor 2024 - 16:59:15

...
Cante e ngateruar ne avjon

Cante shpine e zeze me kafe Ne avjonin wizz air ne linjen Köln-Tirana

Najada
+355672058292

7 Qershor 2024 - 14:04:42

...
Syze dielli te humbura

Dje kam ne oren 18:00, kam marre taksi nga kupola per tek univesiteti ekonomik. Aty kam harruar nje pale zyre dielli. Nuk kam te dhena te taksise sepse ishte rastesisht. Shoferi ishte nje zoteri paksa i shendoshe, i thinjur. Nqs zoteria e shikon kete i lutem te me kontaktoje. Faleminderit!

Redina
+355693802517

7 Qershor 2024 - 09:40:10

...
Cante meshkujsh

Eshte cante krahu meshkujsh me rrip kaf edhe si ne bezhe. Brenda ka portofol ku eshte e gdhendur pjestaret e familjes. Mjetet e identifikimit dhe nje shume parash(me nevoiteshin per nje kurim) Me ka rene tek nje xhep ne rruge diku ne aksin fier mallakaster Isha i lutur kush e ka gjetur te me kontaktoi tek nr tel 0698733773 Karta mban inicialet E.G

Bora
+355698733773

7 Qershor 2024 - 07:59:28

...
Cante west polo e zeze

Me ka humbur nje cante west polo lekure e zeze ne zonen e nisherakut tek nobu sushi bar ju lutem nese e gjeni me kontaktoni 0682361088

Besan Merepeza
+355682361088

7 Qershor 2024 - 01:03:30

...
Humbje Person

Ky person , me emrin Gentian Musalia , ka humbur ne Viene , ne zonen https://maps.app.goo.gl/7ySnSSU5JBTZFDA6A?g_st=aw Ju lutem kush mund ta kete pare ose e shikon, me kontaktoni ne numrin: +355675242092

Ruben
+355693238567

6 Qershor 2024 - 20:23:08

...
Cant e humbur

Me kan mar nje cant te autobuzi tiran fier ne oren 7 kur zbriten disa goca te tv kombi ju lutem kush e ka mar te me shkruaj kam sendet e mia personale

Eva
+355697690870

5 Qershor 2024 - 20:39:57

...
Qen i humbur

Me ka humbur qeni ne durres ne spitalle tek rrethrrotullimi universitetit qeni ka nje qafore te kuqe putrat i ka te bardha quhet sasha jepet shperblim per personin qe e gjen ose e ka mar

Bia
+355693150095

5 Qershor 2024 - 18:37:28

...
Ka humbur nje cat meshkujsh lekure ngjyr e zeze

Me ka humbur nje cant dore per meshkujsh lekure ngjyr e zez brenda ka pasur pashaport, kart identiteti, patent, 2 karta bankare, karta klienti, dhe rreth 500€ me ka humburr ne rrugen e kavajes tek parkingu ngjitur me Kishen katolike "Zemra e Krishtit"

Denis Farruku
+355689465000

4 Qershor 2024 - 22:29:29

...
Qeni Humbur

Ka humbur ne zonen e Farkes prane Liqenit €500

Landi
+34634902345

4 Qershor 2024 - 20:15:24

...
Para

Sot afer zones se hyrjes se kopshtit botanik ka humbur nje vlere monetare prej 150€ dhe 50 shqiptare

Kev
+355692338170

4 Qershor 2024 - 18:18:42

...
Deklaroj per gjetjen e nje kulete te nje personi tjeter

Kuleten e kam gjetur ne zonen e unazes se re (astir) kuleta ka leket dhe dokumentat e personit

Ledjona
+355688396211

4 Qershor 2024 - 18:06:08

...
Portofol i humbur

Me ka humbur rrerh ores 12 e 30 tek credins ne bllok portofoli. Kam brenda pervec gjerave personale dhe patenten e kamionit qe e kam shume te rendsishme per pune. Cashin nuk e dua . Ja dhuroj personit qe e gjen! Foto esht per ilustrim.

Irgert
+355696621999

4 Qershor 2024 - 13:15:53

...
Portofol me gjith kart indikiteti edhe kart banke

Pershendetje dua te them qe me ka humbur nje portofol karte indikiteti kart banke plus 20 mije lek pakten nuk ka rendesi tek leket po dua karten e bankes edhe karten e indikitetit kush mundet te me kontaktojn zona ka qen nga grandi kur iken per ne bryl kush e gjen te me kthej vetem ato dy sdua sepse me duhen kartat ju flm🩷🙏🙏

Edmond muca
+355683983153

4 Qershor 2024 - 09:31:18

...
Kam gjetur nje patente

Patenta eshte gjetur ne Paskuqan, nqs se e sheh, e ke tek Lokali Teo ne Paskuqan ose kontakto ne 355688723457

Endri
+355688723457

4 Qershor 2024 - 08:15:55

...
I humbur, jepet shperblim 500€

Ka humbur ne zonen e Valasit Cerrik,pare per here te fundit me date 17 maj. Bambi eshte 7 vjec dhe me mjekim. Mendojme se e ka mare dikush zemermire pasi ndjek makinat. Eshte i mesuar me makinen, futet brenda nese i hap deren.Ju lutem kush e shikon te njoftoje ne nr e celit, sepse eshte shume i lidhur me familjen, dhe familja po e kerkon deshperimisht.Ju pergjigjemi brenda minutit ne nr e celit 0696629931. Nuk do i behet asnje pyetje personit qe e ka gjetur, shperblimi jepet me deshiren me te madhe. Faleminderit

Megi
+355696629931

3 Qershor 2024 - 23:11:52

...
Kam gjetur

Kam gjetur kete shpendin ne Vore

Info
+355697016661

3 Qershor 2024 - 19:31:53

...
Celes makine i humbur

Ka humbur nje celes makine opel meriva 2004.Kush e ka gjetur eshte i lutur te telefonoje te ky numer Tel 0697033864

Marsela Muka
+355697359777

3 Qershor 2024 - 09:08:17

...
Portofol i humbur

Portofol i humbur emri Armelin Kalemaj Ka humbur rreth zones se gjimnazit partizani nga ora 2 e gjys 3 . Kam pasur 5000 lek te reja brenda dhe karta . Ju lutem nese dikush e ka gjetur me kontaktoni leket le ti mbajne plus 5000 lek bonus .Kjo esht fotoja e Id sepse nuk kam te portofolit .Ngjyra kafe .

Armelin kalemaj
+355692762749

2 Qershor 2024 - 23:29:03