Të humbura:

...
Biciklete e humbur

Pershendetje. Eshte marre nje biciklete te busti i vellezerve Frasheri pardje ne mesnate. Kush ka info i jepet shperblim. Faleminderit

Vasil
+355693054635

24 Dhjetor 2023 - 11:01:29

...
Humbje portofoli

Me ka humbur pra dy ditesh ne dark nje portofol ne zonen e don boskos Ishte firma e bufalos portofoli ngjyr e zez

Armando
+355688812100

24 Dhjetor 2023 - 10:36:46

...
kart banke

ju lutem kujt i ka humbur kjo te vijn ta marin un jam kamarjeri te paraqitet te lokal dhe ta mari restorant OASIS gjiri lalzit

lulzim shahu
+355692139394

24 Dhjetor 2023 - 09:17:04

...
Portofol I humbur

Me ka humbur portofoli diten e premte në orën 13:30 tek qendra ose toptani. Do ju lutesha kush ka mundur ta gjeje të me japi vetëm kartat ose ti lere diku tek dyqanet e qendres. Ju lutem kam me rëndësi kartat që janë brenda pjesën e lekëve nuk e llogaris

Klea
+355676924428

24 Dhjetor 2023 - 08:51:22

...
Ka humbur nje portofol!

Pershendetje! Dt 23.12 rreth ores 22 tek festa e 20 vjetorit ka humbur nje portofol mbrapa skenes se vendosur. Ju lutem nese e lexoni kete njoftim ju qe e keni gjetur te na dorezoni dokumentat qe jan brenda (patente greke me inicialet B.S, kartat etj..)

Olsi Sula
+355695439859

24 Dhjetor 2023 - 08:38:41

...
Humbur

Kam humbur nje portofol ne daten 24 dhjetor Afer kryqezimit te 21 dhjetorit Ne mengjes Shum pak lek kisha Por me shum per sendet personale Ne foto sesht ky portofol po pak a shum si ky Ju lutem kush e ka gjet ju lutem ju lutem Nmr cel 0694025597

Egliton
+355694025597

24 Dhjetor 2023 - 08:36:56

...
Humbur

Kam humbur nje portofol ne daten 24 dhjetor Afer kryqezimit te 21 dhjetorit Ne mengjes Shum pak lek kisha Por me shum per sendet personale Ne foto sesht ky portofol po pak a shum si ky Ju lutem kush e ka gjet ju lutem ju lutem Nmr cel 0694025597

Egliton
+355694025597

24 Dhjetor 2023 - 08:34:58

...
xhup dhe celsa

me dat 22 dhjetor kemi qen me festen e fund vitit me punen ne nje club ne tiran me emrin Venue ka qen festa e organizuar nga grupi Balfin dhe pa dashje jan ngatrruar 2 xhupa dhe kemi mar nje xhup teper por me e rencishmja esht se ne xhep te xhupit kan qen celsa makine shpie cip ashensori

xheni
+355689017380

24 Dhjetor 2023 - 01:43:29

...
160.000 leke te reja

Pershendetje! Me kane humbur ne Durres 160,000 leke te reja 22.12.2023 prerje 5000. e di qe te ralle mund te jene ata qe mund ti kthejne , por jane leket e punes dhe realisht eshte vlere e madhe, nuk mund ti paguaj

Daniela
+355692400057

23 Dhjetor 2023 - 22:36:09

...
Telefon iphon 12 pro max

Ka humbur ne zonen e don boskos ne dt 18 mengjes ka shum dokumenta me rendesi ju lutemi ta dorzoni kush e ka gjet ka edhe shperblim.jan dokumenta martese edhe shum dokumenta t bera save n telefon.do ju ishim jazakonisht mirnjohes kush e dorzon .kushdo qe e ndez ka numrin e telit ne screen pasi esht denoncuar

Neritan
+355694825191

23 Dhjetor 2023 - 20:11:11

...
Humbje berseti

Me ka humbur nje berset i zi armani ne doganen malazeze te hanit hotit 300 metra para doganes kam hapur deren dhe me ka ren ne toke ju lutem ju njerz qe jeni ken ne rradhe dhe e keni gjet te ma ktheni bersetin vetem me dokomenta lekt nuk i dua ma ju kam falur dhe kush e ka gjet dhe ma bjen i jap dhe lek tjera shperblim sepse ka brenda pashaporten me vize italiane patenten karten e identitetit nje karte sim italiane leket qe jan rreth 4 mij euro nuk i dua me

Klenis
+355672448656

23 Dhjetor 2023 - 20:04:30

...
Portofoli i humbur

Pershendetje Dje kam humbur porotofolin ne Berat mendoj nga Lagja Clirim deri ne lagjen Goricë Portofoli eshte i zi dhe brenda ka karta id, patenta karta banke dhe nje shumë parash Kush e gjen te kontaktoj ne nr e telefonit 0685626969 XHULJAN

Xhuljan
+355695616969

23 Dhjetor 2023 - 19:00:02

...
Ka humbur nje portofol

Pershendetje ,Ka humbur nje portoflo ngjyr blu dje rreth ores 14:00 tek stacioni i Unazes ne Brryl,, brenda ka passaport edhe Id te nje zonje Egjiptiane ,, Neqoftese dikush e gjen te kontaktoj nr ,, na duhet vetem pasaporta dhe id sepse jan te rendesishme

Stiljan
+355694455041

23 Dhjetor 2023 - 14:29:47

...
Portofolin

Kam humbur portofil ne Pogradec duke dal nga benzinata GEGA oil nuk kam pas anje vler monetare kan qen vetem Rezident kart e Anglis edhe Patenta Angleze edhe 2 karta banke Angleze..kushdo qe e gjen do ket nje shperblim te mir

Ilir Collaku
+355692354587

22 Dhjetor 2023 - 22:39:17

...
Ka humbur canta

Kam humbur nje cant dore me dokumenta personale dhe pune me dt 21 dhjetor diten e enjte pran fushes se aviacionit, i bej thirje kundrejt shperblimi plus leket qe kan qen brenda ti mbajen , vetem te kthejn gjerat personale dhe dokumentat

Enis
+355697299966

22 Dhjetor 2023 - 20:01:23

...
Portofol I humbur

Përshëndetje. Me ka humbur portofoli sot në orën 13:30 tek qendra ose toptani. Do ju lutesha kush ka mundur ta gjeje të me japi vetëm kartat ose ti lere diku tek dyqanet e qendres. Ju lutem kam me rëndësi kartat që janë brenda pjesën e lekëve nuk e llogaris

Klea
+355676924428

22 Dhjetor 2023 - 14:20:28

...
Portofol i humbur

Me ka humbur nje portofol i kuq prane stadiumit Dinamo, Rruga Emin Duraku 9, Perballe Gjakova restaurant ne date 19 Dhjetor rreth ores 20:30, nga kamerat e lokalit duket qe portofolin e ka mare nje cift, ju lutem te me kontaktojne. Ne portofol ndodhesin nje sasi e kosiderueshme lekesh dhe dokumneta, karta banke. Ne rast te kthimit te portofolit do kete dhe shperblim . Faleminderit Cifti qe ka gjetur portofolin ka dale nga restoranti dhe kemi pamje video brenda restorantit dhe jashte kur ka gjetur portofolin,

Enkeleda Hoxhaj
+355695566590

22 Dhjetor 2023 - 10:57:55

...
Humbje cante me celesa shtepie dhe makine

Para disa ditesh me ka humbur nje cante dore e zeze Calvin Klein me mbajtese te kuqe per celsat, celes makine dhe sende personale.Nese e ka gjetur dikush te me shkruaj dhe e shperblej.

Daniel
+355698207955

21 Dhjetor 2023 - 23:20:23

...
Me ka humbur qeni

Ka humbur tek 21 dhjetori ne Tirane para 2 ditesh, eshte moshe e madhe nuk degjon dhe me zorr ecen ka qen i veshur me nje xhupe roze. Ju lutem me ndihmoni qe ta gjejm. Seshte mesuar te rri jashte shtepise. Ka shperblim kush e gjen.

Eneda
+355684693530

21 Dhjetor 2023 - 18:07:49

...
qenushe e mar

Me kan mar kte qenushe ,quhet MIKI eshte 7 vjece ,vuan nga EPILESSIA dhe kur e kapin krizat ka nevoj per ilacet e saja ,eshte e STERILIZUAR ,ka humbur ne rrugen AKERRNI /NOVOSEL te VLORES (rruga e aviacionit qe po behet ) kush e GJEN,SHIKON OSE NDOSHTA E KA do ju lutesha te na KONTAKTONI ne numrin :0699778030 do te ket nje SHPERBLIM Po ben goxha dit qe eshte mar dhe kemi merak per te .....do ju LUTESHA te tregoheshit HUMAN nese e ka NDONJERI ...

Llazar greku
+355699778030

21 Dhjetor 2023 - 11:14:44