Të humbura:

...
Labrador

Pershendetje. Ka humbur nje qen labrador ne zonen e Ambasades Amerikane,Tirane. Qeni quhet Marli,8 vjec. Ka humbur sot rreth ores 5 pasdite. Do me ndihmonit shume me informacion. Nese dikush e ka pare te njoftoje ne kete numer +355 69 979 9061🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Odeta
+355699799061

9 Maj 2024 - 20:14:48

...
Kulet

Kuleta ka qene pa asnje lek vtm Jan patenta kart banke dhe mjet indefikmi dhe ka qene me gjith xhup kur ka rene

Idriz
+355683266674

9 Maj 2024 - 19:31:46

...
Ka humbur kjo pashaport tailandeze

Rruga mine peza

Dorian laska
+4915752811203

9 Maj 2024 - 19:17:31

...
qen i humbur

kam gjetur 1 qen sot ktu ke keneta ka 1 qafore me emrinn luxo dhe desha tja dorezoj te zotit ..

artenisa
+355685691761

9 Maj 2024 - 18:17:38

...
Më ka humbur portofoli

Sot në autobuzin e Ndroqit ose në autobuzin e Kombinatit më ka humbur portofoli. Kartat janë me emrin Sabrina Ç. Ju lutem nqs e ka gjetur dikush të më kontaktojë në nr 0674701918.

Amarilda
+355698292935

9 Maj 2024 - 13:57:45

...
Pashaport e humbur

Kam humbur nje dokument Pashaport ne Tirane Zona nga ndertesa e TSL tek restoranti Still Fish kush e gjen te kontaktoj ne numrin 0695213803 SHPERBLIM 50€

Eni Veliu
+355695213803

9 Maj 2024 - 11:11:22

...
ME KA HUMBUR UNAZA ME ZEMER

Te dyja unazat qe shikoni ne foto me kane humbur(ose vjellur) ne nje vend pune ku un punoja!Unaza me ZEMER eshte dhurat nga Gjyshja si trashegimi pasi ka qene dhurat nga Gjyshi im i ndjere ndaj saj!Ju lutem kush e ka te me kontaktoje e kam te rendesishme shpirterisht jo si vlere. DO E SHPERBLEJ🙏

Paula
+355697225547

8 Maj 2024 - 19:25:28

...
Portofol

Ju lutem me ka humbur nje portofol sot ne tirane Brena kam patente dhe karte qe me interesojn shume sepse te tilla i kam hallet Ju lutem kush i ka gjetur te me telefonoj sepse ka dhe shperblim Dokumentat jan me emrin ariel dervishi 0696668338

Ariel
+355696668338

8 Maj 2024 - 18:35:16

...
Cant e humbur

Pershendetje jam Drinald Hansani Mbremjen e sotme me dat 7 maj 2024 rreth ores 20:30 me ka humbur nji cante. Do ju lutesha kush e ka gjetur tme kontaktoj sepse ne te kam sende pune qe me duhen patjeter.

Drinald Hasani
+355675297580

7 Maj 2024 - 21:33:22

...
Portofol i humbur

Ka humbur nje portofol ne stacionin e trenit Fier ose zona e shinave afer tij. Portofoli eshte i vogel, me zinxhir dhe ka pak me shume hapesire se ky ne foto. Brenda ka karta me iniciale D.P shperblim per kedo qe e gjen.

Dea
+355693381032

6 Maj 2024 - 16:37:00

...
Portofol i humbur

Ka humbur nje portofol te stacioni i trenit Fier ose zona e shinave afer tij. Portofoli eshte i vogel, me zinxhir, pak me i fryre se ky ne foto. Brenda ka karta me iniciale D.P Shperblim per kedo qe e gjen.

Dea
+355693381032

6 Maj 2024 - 16:34:41

...
Portofol i humbur

Pershendetje. Ka humbur nje portofol te Stacioni i trenit Fier ose zona e shinave afer tij. Portofoli eshte i vogel, me zinxhir dhe kuadrata me ngjyra, material tip inkelit. Brenda ka karta personale me iniciale D.P Shperblim per kedo qe e gjen.

Dea
+355693381032

6 Maj 2024 - 15:59:20

...
Portofol

Tek Arturbina, teatri Eksperimental gjatë një eventi në datën 5 Maj, ka humbur një portol që i përket qytetarit O.M. jeni të lutur të mbani lekët që ndodhen brenda tij, por vetëm dorëzoheni si të gjetur diku ku mendoni dhe njoftoni pranë JOQ ku mund ta gjej. Rëndësia më e madhe aty janë disa letra të shkruara nga Vajza me shumë dashuri dhe shumë karta ( letërnjoftimi, patenta, karta e rezidencës austriake, karta e bankës Intesa Sanpaolo Bank, kartë parkimi, kartë karburanti etj). Ju lutem sërish tregohuni qytetar dhe dorezojeni diku. Faleminderit!

Olsi
+355698942045

5 Maj 2024 - 22:37:14

...
Portofol i humbur

Ka humbur ky portofol ne zonen Xhamllik-QSUT diten e enjte rreth ores 4:30-5:00 mbasdite.Personi qe e ka gjetur eshte i lutur te kthej vetem kartat. 0694882872

Orkido
+355694882872

5 Maj 2024 - 16:29:53

...
Kulete e gjetur te kompleksi "arome deti" ne Qerret

Pershendetje, kam gjetur nje kulete te kompleksi "Arome deti" ne Qerret. Kuleta ka vetem nje kartvizite te nje biznesi karburantesh, disa fatura, disa leke dhe nje kartmonedhe euro. Kush e ka humbur te me kontaktoj ne kete numer 0692462774. Faleminderit

Elidor Kruja
+355692462774

5 Maj 2024 - 13:25:50

...
Humbje cante

Me ka humbur cante cunash(modeli Boss) Brenda ka dokumenta te rendesishme te cilat do te luteshim te na riktheheshin

Aleks Xhaferi
+355692253805

5 Maj 2024 - 08:56:54

...
Humbje Dron

Esht humbur nje Dron Ne afersi te Farkes , Ali Demit Venus

Xhenis Shabani
+355696042434

4 Maj 2024 - 19:25:09

...
Me ka humbur macja

Me ka humbur macja britshi ngjyre gri ne zonen e 21 dhjetorit tek mulliri vjeter kush e gjen ka nje shperblime shume te madh sepse ka shume rendesi macja per djalin tim faleminderit

Irma kenaj
+355695544570

3 Maj 2024 - 01:07:07

...
Pashaporte e humbur

Me ka humbur pashaporta ne zonen e don boskos

Anxhelika
+355688315268

2 Maj 2024 - 22:05:47

...
Portofol

Me ka humbur nje portofol rreth ores 9 e 37 data 30 ne ndeshjen Bayren-Real nw Deilorgj tek Bao. Kam ber pagesen ne oren 9:37 dhe jam ul tel bambo lokali 5 metra ngjitur. Dhe kur do paguaja aty pash qe nuk kisha portofolin , nese dikush e ka gjet ju lutem me lajmaeroni . Nuk me interesojn shum ato lekt qe ka pasur thjesht kisha 6 karta shum te rendesishme brenda dhe me duhen me patjeter. Nese dikush e ka gjet me lajmeroni ne numrin 693027220

Drini jahaj
+355693027220

1 Maj 2024 - 00:43:46