Të humbura:

...
Qen i Humbur

Ne daten 02.01.2024 , ne zonen e Autrodates Tirane -Durres ne rrugen Dytesore , prane Ures se Limuthit , eshte humbur Qeni , me Emrin Laki . Syte Kaf , Ngjyre e Bardhe . Ju lutem kush e shikon te me kontaktoj dhe do shperblehet . Faleminderit 0696668977

Flamur
+355696668977

6 Janar 2024 - 11:04:04

...
Humbur

Prsh ka humbur portofoli me dokumenta inicialet K.A dhe 350 mij lek tek cinco cavalli kush ta ket gjetur vetem te ktheje dokumentat leket ja bejm hallall faleminderit

Spartak cakoni
+447478399708

6 Janar 2024 - 10:56:20

...
Humbje

Me ka humbur portofoli te rruga e kavajes te spitali gjerman te lutem kush do qe e gjen te lutem ta kthej me duhen kartat te identifikimit te lutem

Inelda
+355692855441

5 Janar 2024 - 21:45:02

...
Cante e humbur

Cante marsup me logo LV. Pembante Pashaporta, Carta ID, Diploma e shkolles dhe Patenten ne nje furgone qe udhetonte drejt tiranes, ngjyr i bardhe, tek sediljet e fundit. Zbritur ne ndalesn rreth rrotullimi kamezes rreth ores 17:00

Klodjan Paluca
+355689535586

5 Janar 2024 - 20:23:20

...
Mace e Humbur

Macja ka nje sy jeshil dhe tjetrin kaf.. Kushdo qe e gjen apo e sheh te kontaktoje 0686196598 ( Ka shperblim)

Denis
+355686196598

5 Janar 2024 - 17:53:05

...
Portofol

Portofol lv e kam humbur mbrem ne plazh ne durres nga ora 8 e darkes ju lutem kush e gjen le tm mari n tlf ka 150 mij lek brenda dhe nje kart indetiteti

Brisi
+355692915859

5 Janar 2024 - 12:45:24

...
Celes makine golf 6

Ka humbur ne qytetin e Durresit nqs e gjeni ma drg foto. Normalisht do kete shperblim.

Jon
+355688371277

5 Janar 2024 - 12:07:19

...
Humbur

Sot ne date 4.01.2024 rreth ores 14:40 minuta kam harruar portofolin prane furre buke Emyli ne zonen e Freskut,Tirane. Ne portofol kishte nje shume 2200 leke . Ajo qe me intereson eshte patent,karte banke . Lutem kush e ka gjetur te me kontaktoi. Do keni shperblim . Nr 068 4979267Ju faleminderit

Arben
+355684979267

5 Janar 2024 - 00:10:11

...
Humbje kulete

Pershendetje me ka humbur kjo kulete ne urbanin Tufine Kombinat sot me dt 04.01.2024 Ju lutem nese ka dijeni njeri per te te me njoftoje

Kristjana
+355683414003

4 Janar 2024 - 22:10:30

...
Celesa x5

Pershendetje shpresoj te jeni mire. Me kan humbur sot nje pale celesa Makine BMW X5 ne zonen selite ose kombinat kush i ka gjet eshte i lutur te telefonoje ne kte nr tel 0683713222 sigurisht do kete nje shperblim faleminderit paraprakisht

Saimir vladi
+355683713222

4 Janar 2024 - 21:59:32

...
Iphone 8 rose gold

Ne dt 27 dhjetor ne sauk rrerh ores 22:00 kam humbur telefonin time Iphone 8 rose gold i thyer ne pjesen e pasme e vetmja arsye qe po e kerkoj jan foto e vajzes time qe nga lindja do tju lutesha shum nese dikush e ka gjetur te me telefonoje pasi kam humbur cdo kujtime te vajzes sime nr kontaktit:0692928927

Lorena
+355692928927

4 Janar 2024 - 20:25:09

...
Pasaportë e humbur

Përshëndetje,me date 03.01.24 te rruga e ambasadës konkretisht ambasada amerikane është humbur nje pasaportë e një gruaje 44 vjecare,,nese keni informacion do ju lutesha tme kontaktonit ne Whatsapp te numri i dhene. Hera e fundit q pasaporta ishte, ishte pikerisht vendi i deklaruar më lartë. Ju falenderoj!

Jurgen
+4915224224379

4 Janar 2024 - 14:55:37

...
Kerkojm nje portofol

Pershendetje na ka humbur nje portofol ne brezovice tek zona e teleferikut ka dokumenta te rendesishme dhe karta me emrin xhuljano dosku eshte nje portofol hugo boss e vetmja gje qe na interesojn Jan thjesht dokumentet

Xhevrie Shuli
+355699854924

4 Janar 2024 - 14:02:49

...
Mace e humbur

Maca jon e zez ka humbur ne zonen e freskut afer dn market ose pak me poshte ju lutem per cdo info keni demshperblim sepse ka vertet shume vlere per ne. KONTAKTONI NE 0696962104

Xhoni
+355683254506

4 Janar 2024 - 13:23:59

...
Karte Banke

Eshte gjetur nje karte Banke (Deutsche bank) ne Lushnje.

Xhordan
+355683786298

4 Janar 2024 - 11:40:09

...
Karikus kufjesh

Kam gjetur kete karikusin ne nje nga urbanet e saukut. Eshte gjetur para vitit te ri. Kush e ka te me kontaktoj

Kiara
+355697456664

4 Janar 2024 - 10:54:28

...
Qen i humbur

Qeni eshte gjetur mbrem me dt 3.1.2024 ne qytetin e Elbasanit.

Erneda
+355675202806

4 Janar 2024 - 09:46:15

...
Ka humbur portofol

Tek lodrat ne qender esht vjedhur nje cant me portofol brenda...canta esht hedhur ne tok portofoli esht marr...brenda ka patut dokumenta te rendesishme dhe nje shum t konsiderueshme lekesh...leket ti mbaj dokumentat duhen shum flm

Mario
+355697291871

4 Janar 2024 - 00:49:00

...
Byrzylyk

Pershendetje Dua t’iu informoj se kam gjetur nje byrzylyk femije me emrin Amar tek nje lokal i quajtur B&B ne zonen e Shkolles se Bashkuar. Mundeni ta postoni ju lutem Faleminderit

Kevin
+355689304640

3 Janar 2024 - 22:11:18

...
Mace e Humbur

Pershendetje, me dt 30 dhjetor me ka humbur macoku i shtepise. Pershkrim fizik- british shorthair, ngjyra e kuqe, mosha 1 vjec. Macoku ka dale nga makina dhe nk e dime ne cf drejtimi ka ikur. Zona - ne qender te Freskut, perballe restorant Freskut. Ofrohet shperblim per kedo qe ka informacion.

Jerina
+355689044044

3 Janar 2024 - 21:52:53