Të humbura:

...
Ka humbur canta

Kam humbur nje cant dore me dokumenta personale dhe pune me dt 21 dhjetor diten e enjte pran fushes se aviacionit, i bej thirje kundrejt shperblimi plus leket qe kan qen brenda ti mbajen , vetem te kthejn gjerat personale dhe dokumentat

Enis
+355697299966

22 Dhjetor 2023 - 20:01:23

...
Portofol I humbur

Përshëndetje. Me ka humbur portofoli sot në orën 13:30 tek qendra ose toptani. Do ju lutesha kush ka mundur ta gjeje të me japi vetëm kartat ose ti lere diku tek dyqanet e qendres. Ju lutem kam me rëndësi kartat që janë brenda pjesën e lekëve nuk e llogaris

Klea
+355676924428

22 Dhjetor 2023 - 14:20:28

...
Portofol i humbur

Me ka humbur nje portofol i kuq prane stadiumit Dinamo, Rruga Emin Duraku 9, Perballe Gjakova restaurant ne date 19 Dhjetor rreth ores 20:30, nga kamerat e lokalit duket qe portofolin e ka mare nje cift, ju lutem te me kontaktojne. Ne portofol ndodhesin nje sasi e kosiderueshme lekesh dhe dokumneta, karta banke. Ne rast te kthimit te portofolit do kete dhe shperblim . Faleminderit Cifti qe ka gjetur portofolin ka dale nga restoranti dhe kemi pamje video brenda restorantit dhe jashte kur ka gjetur portofolin,

Enkeleda Hoxhaj
+355695566590

22 Dhjetor 2023 - 10:57:55

...
Humbje cante me celesa shtepie dhe makine

Para disa ditesh me ka humbur nje cante dore e zeze Calvin Klein me mbajtese te kuqe per celsat, celes makine dhe sende personale.Nese e ka gjetur dikush te me shkruaj dhe e shperblej.

Daniel
+355698207955

21 Dhjetor 2023 - 23:20:23

...
Me ka humbur qeni

Ka humbur tek 21 dhjetori ne Tirane para 2 ditesh, eshte moshe e madhe nuk degjon dhe me zorr ecen ka qen i veshur me nje xhupe roze. Ju lutem me ndihmoni qe ta gjejm. Seshte mesuar te rri jashte shtepise. Ka shperblim kush e gjen.

Eneda
+355684693530

21 Dhjetor 2023 - 18:07:49

...
qenushe e mar

Me kan mar kte qenushe ,quhet MIKI eshte 7 vjece ,vuan nga EPILESSIA dhe kur e kapin krizat ka nevoj per ilacet e saja ,eshte e STERILIZUAR ,ka humbur ne rrugen AKERRNI /NOVOSEL te VLORES (rruga e aviacionit qe po behet ) kush e GJEN,SHIKON OSE NDOSHTA E KA do ju lutesha te na KONTAKTONI ne numrin :0699778030 do te ket nje SHPERBLIM Po ben goxha dit qe eshte mar dhe kemi merak per te .....do ju LUTESHA te tregoheshit HUMAN nese e ka NDONJERI ...

Llazar greku
+355699778030

21 Dhjetor 2023 - 11:14:44

...
Liber dokumentesh

Pershendetje me ka humbur nje Liber Dokumentash ngjyr blu Diku nga zonat kinostudio-fresk-shkoze nuk e di mire pasi kam levizur goxha Kush i gjen ju lutem tme kontaktoje shperblim per personin qe i gjen

Ardit
+355677159090

20 Dhjetor 2023 - 21:23:52

...
Portofol i Humbur

Pershendetje, me ka humbut nje portofol i kuq prane stadiumit Dimani, Rruga Emin Duraku 9, Perballe Gjakova restaurant, nga kamerat e lokalit duket qe porrofolin e ka mare nje cift, ju lutem te me kontaktojme per te me kthyer portofoli. Ne portofol ndodhesin nje sasi e kosiderueshme lekesh dhe dokumneta dhe karta banke. Ne rast te kthimit te portofolit do te jap kete e shperblim . Faleminderit

Enkeleda Hoxhaj
+355695566590

20 Dhjetor 2023 - 13:14:52

...
Qen I humbur

Me ka humbur qeni maltez I vogel 1 vjec. Per here te fundit eshte pare te rruga burgut. Ju lutem Mr ndihmoni ta gje 0692227921

Anxhela Demko
+3552225091

20 Dhjetor 2023 - 09:19:04

...
Portofol

Më ka humbur një portofol pranë stadiumit Dinamo, përballë restorant Gjakova.Ju lutem kush e ka gjetur të ma ktheje

Enkeleda Hoxhaj
+355695566590

20 Dhjetor 2023 - 00:43:43

...
Humbje telefoni

Pershendetje si jeni? Sot mesdite te 9 katshet me ka humbur nje telefon samsung. Ndodhet nje abone mbrapa per te dalluar.Personi qe e gjeti per rreth 1 ore arritem te flasim ne telefon per ta dorezuar,po si duket ra bateria e telefonit dhe nuk mundem dot te lidhemi. Telefoni eshte i vjeter dhe jo shume cilesor por per ne ka shum vlere se kemi fotot e femijeve,dhe sidomos disa video futbolli te cunit shum me vlere. Do i lutesha personit qe e ka gjetur te lidhet me faqen per ta kthyer. Nuk kam nje foto te telefonit. Patjeter do kete nje shperblim per kete. Shume faleminderit

Erjona
+355674927556

20 Dhjetor 2023 - 00:04:23

...
Qen I humbur

Me ka humbur ky qen maltez sot afer ringut rreth ores 10 te mengjesit. Quhet Belo eshte 1 vjec. Ju lutem nese e ka par dikush ose e ka dikush ju lutem me kontaktoni 0692227921

Anxhela Demko
+3552225091

19 Dhjetor 2023 - 23:23:47

...
Ju lutem ..0688349577

Çeles motorri i humbur KAWASAKI ..i humbur ne zonen e sanatoriumit ..rruga besim memaçi ..nga sheshi santatorium tek shpia ..kush e ka gjetur ka shperblim nga ana ime

Saimir hoxha
+355688349577

19 Dhjetor 2023 - 21:27:42

...
Celesa makine te humbura

Celesa makine te gjetur prane AKPA (agjensia kombetare e punesimit)

Nila
+355696350759

19 Dhjetor 2023 - 21:12:44

...
Portofol i humbur

Emri : Ergin Koleci Me ka humbur portofoli diku ne rrugen Ali Demi deri Gjuhet e huaja . Portofoli eshte i zi ka brenda karten e ID , patente dhe karta banke. Kush e gjen ti mbaje parate vetem te me kthej dokumentat , ka edhe nje kafe si shperblim . Nr cel : 0695343222

Ergin
+355695343222

19 Dhjetor 2023 - 17:16:13

...
Humbje portofoli

Pershendetje, Me ka humbur nje portofol i vogel ngjyre te zeze( i ngjashem me foton e bashkelidhur) me te gjitha kartat me inicialet J.M tek sheshi ne qender nga ana e kalit te Skenderbeut (perball syrit). Ju lutem nqs e ka gjetur njeri te me ktheje vetem kartat. Ju jam mirnjohese nese me kthehen kartat. Shume faleminderit

Jovisa
+355693751939

19 Dhjetor 2023 - 09:36:03

...
Humbje cante dore e zeze me celsa

Kam humbur nje cante te zeze dore dt 15.12.23 ne oren 19.30 ne urbanin Kombinat Kinostudio,afer Kombinatit.Ne cante kisha celsa me mbajtjese celsash te kuqe dhe sende personale.Nese e ka gjetur dikush te me shkruaj dhe ja shperblej.

Daniel
+355698207955

18 Dhjetor 2023 - 21:58:54

...
Kam gjetur nje Kulet tek Mbikalimi i Kodres se Diellit

Kuleta ka disa para Karte studenteje Abone

Vilson
+355676962607

18 Dhjetor 2023 - 21:35:35

...
Ka humbur nje portofol

Ka humbur nje portofol rreth ores 15:45 ne autobuzin e kombinatit , ka dokumenta me rendesi dhe nje shume te konsiderueshme parash , eshte ngjyre blu e erret modeli si ne foto

Dionisa
+355683620045

18 Dhjetor 2023 - 19:03:17

...
Telefon i humbur

Me ka humbur nje iphone 11 i zi me cover trasparent. Ka te ngjitur stickers dhe nje foto pas ne cover. Me ka humbur ne qender te tiranes

Benarda
+3554814692

18 Dhjetor 2023 - 18:57:14