E humbur: Portofol i humbur

Ka humbur nje portofol rreth ore 15:30 sot tek rruga sulejman delvina pa dal tek kryqzimi i vodafonit Portofoli ka pas brenda id dokumenta dhe nje sasi lekesh Tel: 0693616499
Kontakt:
Geraldo Yzeirllari +355693616499 26 Nëntor 2023 - 15:27:12