E humbur: Humbje portofoli

Me ka humbur nje portofol i zi ne rrugen dom bosko shkoder nese dikush e ka gjetur me nevojiten dokumentet leket mund ti mbaj dhe mund te jap nje shperblim tjeter Tel: 0696845517
Kontakt:
Marko +355696845517 25 Nëntor 2023 - 09:54:45