E humbur: Humbje

Die ne oren 09:30 na ka humbir nje celc makine hyndai tucson ne zonen e paskuqan 1 perball Bar Teo Nqs dikush e ka gjet ju lutem ta na njoftoj dhe kundrejt nje shperblimi
Kontakt:
Aldi +355693937967 4 Shkurt 2024 - 14:08:28