E humbur: Humbje Kulete me karte ID, banke, patent

Ne rrugen arkitekt sinani prane comodites dhe triss restaurant me ka humbur kuleta e motres time me emrin Tea me 35 mij lek brenda, por esht e rendesishme sepse ka karta banke dhe patenten. Nese e keni gjetur ju lutem na kontaktoni i ka humbur rreth ores 18:30! Tel: 0693843799
Kontakt:
Dion +355693843799 22 Nëntor 2023 - 19:25:55