E humbur: Portofoli i humbur

Ka humbur sot ne pasdite ne Tirane.Portofoli eshte si ne foto vetem se ne ngjyre bezhe.Kush e gjen do i lutesha te me kontaktonte dhe te me kthente dokumentat pasi leket mund ti mbaj. Faleminderit!
Kontakt:
Irisa +355675462514 11 Dhjetor 2023 - 16:20:05