E humbur: Portofol i humbur tek liqeni artificial

Diten e sotme kam humbur portofolin tek liqeni artificial ne fund ku merren bicikletat per xhiro afer me shkollen Wilson. Portofoli eshte katror i zi dhe brenda ka patenten dhe karta dhe nje foto te djalit tim Ju lutem kush e ka gjetur te me kontaktoje.
Kontakt:
Enes +355676027552 14 Prill 2024 - 23:38:16