E humbur: Telefon i humbur ne Sarande

Ka humbe ky telefon A51 dat 02.12.2023 ne Sarand . Dikush e ka gjet dhe e ka fik . Teli me ka rene ne urban e pas meje ishin 2 persona te fundit qe dolen . Kushdo qe e ka eshte i lutur te ma kthej pasi kam foto me shum vlete te mamit qe me ka ndruar jett. Teli kishte nje kellef me 🍉 , ngjyr roz dhe wallper infermjeror. Kushdo qe e kthen o kete shperblim🥺🙏
Kontakt:
Katerina +355696388189 9 Dhjetor 2023 - 21:57:22