E humbur: Telefon i humbur

Pershendetje! Sot rreth ores 1:30 me ka humbur telefoni (iphone 12 pro ngjyre blu) perball piramides, afer lagunes. I rash nr tim dhe ma hapi dikush por tani telefoni eshte i fikur mbase nuk ka bateri. Nqs personi qe e ka gjetur shikon kete njoftim ju lutem te kontaktoje tek 0692030604
Kontakt:
Erisa +355692030604 14 Mars 2024 - 15:58:11