E humbur: Marsup ngjyre blu

Pershendetje.. Me ka humbur canta(marsup ngjyr blu) nga rruga komuna parisit e ne te kisha dhe gjera personale si kart indetiteti, pashaport, patent ,celular( me nr e biznesit ne te 0692798458)leje drejtimi te makines dhe nje shume monetare afro 17.000 lek dhe 200€ nuk me intereson asgje tjt vtm kartat personale plus qe i ofroj prap nje shume te konsiderueshme shperbilimi. Inicialet K.N ditelindje 23.02.1998 Durres
Kontakt:
Niko +34671991998 13 Mars 2024 - 21:35:45