E humbur: Portofol i humbur ne Elbasan

Me ka humbur portofoli ne Elbasan afer shkolles Naim Frasheri diten e shtune Nese e ka gjetur dikush ju lutem me telefononi pasi kam patente e karte Id dhe banke Tel: 0692240258
Kontakt:
Aida +355692240258 27 Nëntor 2023 - 22:42:40